Paylaş

iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor. İphone telefonunuz mobil veri bağlantısında sorun yaşatıyorsa sıfırlama işlemleri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Telefon tercihleri sırasında iphone telefonlar olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Kullanım rahatlığı ve uzun ömürlü oluşuyla birlikte iphone kullanan birisi asla farklı bir telefon kullanmamaktadır. Tabi telefonlar da oluşan bazı aksaklıklar olduğu gibi iphone telefonlar da da bazen sorunlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bazen iphone telefon kullanıcıları mobil veri bağlantılarında internet olmasına rağmen sayfaların açılmadığını dile getirmektedir. İnternet ile çalışmakta olan hiç bir uygulamaya giremediği belirten kullanıcılar için mobil veri bağlantı ayarlarıyla alakalı gerekenleri anlatacağız. Hücresel veri bağlantı adımlarında sorun olmamasına rağmen buna rağmen girişler yapılmıyor ise çözüm ağ ayarlarını sıfırlama da bitecektir. Peki iphone ağ ayarları nasıl sıfırlanır? Ağ sıfırlama işlemleri için nereye girilmesi gereklidir? Bu ve aklınız da yer edinmiş tüm soru işaretlerini yazı içerisinde cevaplayacağız.

iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor

İphone internetten hiç bir yere girmiyor, mobil veriye bağlıyken hiç bir yere girmiyor, iphone internete girmiyor, iphone ağ ayarları sıfırlama, iphone ağ ayarları nasıl sıfırlanır?, iphone hücresel veri ayarlarını sıfırlamak istiyorum, iphone mobil veri ayarını sıfırlama. İphone uygulaması içerisinde mobil internet bağlantısında gezinti yapmak istediğiniz sırada internetten açtığınız hiç bir sayfa gelmiyorsa bu durumda ayarların sıfırlanması gereklidir. Ayarların sıfırlama işlemleri için ise belirtilen işlem aşamalarını takip etmeniz yeterlidir.

iphone internet var sayfa açmıyor

Telefonunuzun içerisinde ”Menü” alanına gelerek buradan da seçenekler içerisinden ”Ayarlar” kısmına giriş yapıyoruz. Ayarlar bölümüne geldikten sonra ise ”Hücresel veri” bölümüne giriş sağlayalım.

iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor, ağ ayarları sıfırlama, ağ ayarları sıfırlanmıyor, iphone ağ ayarları, iphone ağ ayarları sıfırlama, iphone internet var sayfa açmıyor

Hücresel veri alanında ”Seçenekler” adı altında bir seçenek göreceksiniz. Buraya tıkladığımız taktirde karşımıza iki seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinde de ”Hücresel veri ağı” yazana girdiğinizde gelen sayfanın alt kısmında ”Ayarlar sıfırla” yazısını göreceksiniz. Ayarları sıfırla dediğimizde telefon kapanıp tekrar açılacak ve sorun bu şekilde çözüme kavuşmuş olacaktır.

iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor şeklinde gelen işlem müdahaleleri belirtilen bilgiler ışığında ilerlenmesi durumunda sorun kalmayacaktır. Böylelikle artık hücresel veri yani mobil internetiniz üzerinden de istediğiniz alana erişim yapabilirsiniz.

iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor, ağ ayarları sıfırlama, ağ ayarları sıfırlanmıyor, iphone ağ ayarları, iphone ağ ayarları sıfırlama, iphone internet var sayfa açmıyor iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor, ağ ayarları sıfırlama, ağ ayarları sıfırlanmıyor, iphone ağ ayarları, iphone ağ ayarları sıfırlama, iphone internet var sayfa açmıyor iphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor, ağ ayarları sıfırlama, ağ ayarları sıfırlanmıyor, iphone ağ ayarları, iphone ağ ayarları sıfırlama, iphone internet var sayfa açmıyoriphone ağ ayarlarını sıfırlama sıfırlanmıyor, ağ ayarları sıfırlama, ağ ayarları sıfırlanmıyor, iphone ağ ayarları, iphone ağ ayarları sıfırlama, iphone internet var sayfa açmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here