Paylaş

iphone açılmıyor elmada kalıyor donuyor. İphone telefonunuzu kasıyor ya da takılıyor ise buna neden olan sebepleri ve bu sebeplerin çözümlerini kaleme aldık.

Yeni aldığımız telefonlarımızda bazen gezinti sağladığımız sırada donma ya da kasma durumlarıyla karşı karşıya kalabiliyoruz. İphone telefon kullanıcıları da bu durum karşısında telefonlarını kapatıp yeniden açma yoluna gitmektedirler. Girdikleri bu çözüm yolu sırasında telefon açılmıyor ya da elmada uzun süre kalıyor sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunların ne ile alakalı olduğunu ve hangi çözüm yollarıyla tamamen ortadan kaldırılacağını ise kapsamlıca araştırmış bulunmaktayız. Donma, kasma, takılma ya da açılmama sorunlarına bir çok neden sebep olmaktadır. Bundan dolayı da çözüm için de bir çok yöntemi ele alıyor olacağız. Bir takım işlemleri beraber yaptıktan sonra karşılaşılan bu sorunlar ise çözüme kavuşmuş olacaktır.

iphone açılmıyor elmada kalıyor donuyor

iphone donuyor, iphone telefonum açılmıyor, iphone telefonum elmada kalıyor, iphone telefonum kasıyor, iphone telefonum takılıyor, iphone donma sorunu nasıl giderilir?, iphone kasma sorunu giderme, iphone takılma sorununu giderme, iphone telefonum neden açılmıyor?, iphone telefonlarda donma sorununa yönelik çözüm. Çok nadir rastlanan bir sorun olsa da iphone telefonlarda da yıllara bağlı olacak şekilde donma veya kasma sorunları meydana gelmektedir. Yaşanan bu tür durumlar karşısındaki çözüm yollarını sizler için anlatacağız.

iphone donuyor

İphone telefonlarında oluşan donma ve kasma durumlarıyla ilgili olarak öncelikle arka planda çalışan uygulamaların kapatılmasını sağlıyoruz. Bunun haricinde en son indirdiğiniz uygulama hangisi ise muhtemelen bu uygulama da donmaya sebebiyet verecektir. Böyle bir durumda da o uygulamanın kaldırılmasını gerçekleştiriyoruz.

Uygulama kaldırıldıktan sonra siz gezinti sağladığınız esnada hala daha donma veya kasma durumu var ise bu durumda telefon açık iken telefonun kapama ve ana ekran tuşlarına basılı tutmaya başlıyoruz. Karşınıza kapat seçeneği geldiğinde bunu dikkate almadan basılı tutmaya devam edelim.

İşlem aşamaları karşınıza elma gelinceye kadar devam edelim. Bu bilgilendirme geldikten sonra elinizi her iki tuştan da çekebilirsiniz. Telefon yeni açıldığında yaşanan bu durum ise giderilmiş olacaktır.

Telefonlarda oluşan problemler için hemen servise gitmeyin. İlk aşamada yapılması gerekenleri sağladıktan sonra sorun devam ederse bu durumda servise götürülmesini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here