Paylaş

iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018. İphone telefonlarında oyun ve uygulama inmiyor diye limitin yükselmesini istiyorsanız çözüm yazımızda.

İphone telefonlarında Apple store uygulaması üzerinden istenilen uygulamayı ya da oyunu indirebiliyoruz. Yalnız wi-fi bağlantısı üzerinden bir uygulama indirme yapmıyorsanız mobilden indirme yapıyorsanız 150 mb limiti uyarısı alabilirsiniz. İndireceğiniz oyun ya da uygulama 150 mb’nin üzerinde ise karşınıza ”Bu öge için kademeli indirme yapılamadığı sürece, wi-fi bağlantınız olmadan indirilemeyebilir.” Uyarısını göreceksiniz. Gelen bu uyarı limitin aşımından alakalıdır. Yani mobil veri limitinizin o gün itibariyle üzerine çıkmanızdan dolayı bu aşamada istenilen oyun inmeyecektir. Tabi o esnada yanımızda wi-fi bağlantısına erişim sağlayacağımı bir modem olmaması da bizi sıkıntıya sokacaktır. İphone telefonlarda 150 mb sınırı kaldırma işlemleri için gerekli araştırmaları yaptık. Hücresel veri alanınızdaki limitin yükseltilmesi için telefon içerisinde yapacağınız ayarları birlikte yaparak oyun ve uygulama indirmenize imkan sağlayacağız.

iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018

iphone oyun yüklenmiyor, iphone oyun inmiyor, iphone uygulama yüklenmiyor, iphone uygulama inmiyor, iphone 150 mb limiti, iphone mobil limiti yükseltme, iphone sınırı kaldırma, iphone indirme limitini kaldırma. İşlemleri için telefonumuzdan yapılacak bir kaç ayar sorunumuzu giderecektir. Bundan sonrasında artık sizler de mobil veriniz ile indirme sağlayabilirsiniz.150 Mb sınırının kaldırılma işlem ayarları için yapmanız gerekenler ise aşağıda belirtilen adımları doğru olacak şekilde işleme almak olacaktır.

iphone indirme limiti yükseltme

Telefonumuzun mobil internetinden 150 mb’nin üzerinde oyun ve uygulamaların iphone telefonumuza indirilebilmesi için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapmanız sonrasında sorun giderilecektir.

  1. İlk olarak telefonumuzun ”Ayarlar” alanına erişim gerçekleştiriyoruz.
  2. Sonrasında ”Genel” yazısını göreceksiniz. Genel yazan bölüme giriş yapıyoruz.
  3. Tarih ve saat ayarları alanına giriş yaptıktan sonra ”Otomatik ayarla” alanını kapatıyoruz.
  4. Beraberinde ”Tarih” e dokunuyoruz.
  5. Tarihi 2-3 gün ileri alalım.
  6. Genele tıklayarak geri dönüş işlemlerini tamamladıktan sonra indirme tekrar başlayacaktır.

iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018 yılında bulduğumuz bu çözüm yöntemi sizde de işe yarayacaktır. Tüm bu aşamalarda farklı bir problem yaşarsanız durumu bizlere yorum kısmından iletmeniz yeterlidir. Umarım hazırlanan bu yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur. İyi gezintiler dilerim.

iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018, 150 mb sınırı kaldırma 2018, iphone oyun inmiyor, iphone uygulama inmiyor, iphone indirme limiti, iphone indirme limiti yükseltme

iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018, 150 mb sınırı kaldırma 2018, iphone oyun inmiyor, iphone uygulama inmiyor, iphone indirme limiti, iphone indirme limiti yükseltme iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018, 150 mb sınırı kaldırma 2018, iphone oyun inmiyor, iphone uygulama inmiyor, iphone indirme limiti, iphone indirme limiti yükseltme iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018, 150 mb sınırı kaldırma 2018, iphone oyun inmiyor, iphone uygulama inmiyor, iphone indirme limiti, iphone indirme limiti yükseltme iphone 150 mb sınırı kaldırma 2018, 150 mb sınırı kaldırma 2018, iphone oyun inmiyor, iphone uygulama inmiyor, iphone indirme limiti, iphone indirme limiti yükseltme

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here