Paylaş

Merhabalar, bu yazımızda iPhone 11 pro max sıfırlama nasıl yapılır şeklinde girdiğiniz araştırmaların sonuç bulabilmesi için gerekli olan bilgileri anlatacağız.

iPhone 11 pro max cihazınızın sıfırlama ayarlarını bilmiyorsanız eğer bu işlemler nasıl yapılır ya da nereden yapılacağını kapsamlı şekilde paylaşacağız. Telefonunuzun fabrika ayarlarına nereden geri dönüş yapacağınıza birlikte bakacağız.

Almış olduğunuz iPhone 11 pro max telefonunuzda da her telefonda olduğu gibi çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Önemli olan bu sıkıntıların önüne nasıl geçileceiğidir. Telefonunuzda meydana gelen her hata sonrasında cihazı sıfırlamanız gerekiyor. Teknik sıkıntılarınızda ilk olarak o sıkıntının nasıl giderileceğini tespit etmelisiniz. Sorun sadece sıfırlama yolu ile giderilecek bir sorunsa bu durumda sıfırlamayı devreye koyabilirsiniz. Telefonunuzu sıfırlamadan önce şarj oranının %70’in üzerinde olmasına dikkat edin. Ve yine aynı şekilde cihazın sıfırlamasına başlamadan önce yedeklerinizi almayı unutmayın. Bunları yaptıktan iPhone 11 pro max sıfırlama nasıl yapılır işlemlerine başlayabiliriz.

iPhone 11 pro max sıfırlama

iPhone 11 pro max sıfırlama ayarlarına başlamadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini yukarıda sizinle paylaştık. Belirttiğimiz işlemleri yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek sıfırlamayı yapabilirsiniz.

  • Telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ alanına giriş yapın.
  • Ve daha sonrasında ise ‘’Genel’’ kısmına tıklayın.
  • Açılan sayfayı aşağıya doğru çektiğinizde en altta ‘’Sıfırla’’ yazısına dokunun.
  • Gelen ekranda ‘’Tüm ayarları sıfırla’’ demeniz durumunda telefonunuzun sıfırlama işlemlerini bitirmiş olacaksınız.
  • Ben telefonumun sıfırlanmasını istemiyorum sadece belli alanda sorun yaşıyorum diyorsanız buradaki farklı seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.
iphone 11 pro max
  • Klavye sözlüğünü sıfırla, ana ekran yerleşimini sıfırla, konum ve gizliliği sıfırla ya da ağ ayarlarını sıfırla diyerek işlemlerinizi bitirebilirsiniz.
  • Fabrika ayarlarınızı sıfırlamak istiyorsanız ‘’Tüm ayarları’’ sıfırla demelisiniz.
  • Böylelikle telefonunuz ilk alındığı hale geri dönecektir.

iPhone 11 pro max sıfırlama nasıl yapılır yönünde girdiğiniz araştırmalarınız da karşınıza biz çıktıysak eğer yukarıdaki adımlar işinizi görecektir. Siz de artık aldığınız telefonunuzun sıfırlamasını çok kolay bir şekilde yapmış olacaksınız. iPhone pro max telefonunuzda takıldığınız ya da sormak istedikleriniz olursa bize hiç çekinmeden yorum alanından iletebilirsiniz.

iphone pro max sıfırlama
iPhone 11 pro max sıfırlama nasıl yapılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here