Paylaş

ipad uygulama neden kalkmıyor kaldıramıyorum. İpad cihazınızda indirilen bir uygulamanın kaldırılması esnasında sorun yaşıyorsanız çözümü haberimizde.

İndirilen bir uygulamanız indirme sırasında gelen güncelleme yüzünden beklemede kaldıysa bu durumda silme esnasında muhakkak hatayla karşılaşırsınız. Bu hatanın temelinde yatan neden ise gelen güncelleme ile alakalıdır. Uygulamaya güncelleme gelmiş ve bu güncelleme internet bağlantınızdan dolayı askıda kalmışsa buna yapılacak işlemlerden biri o güncellemenin sona ermesidir. Yani sizin internet bağlantınızdan kaynaklanan güncelleme hatasının tekrarında yine güncelleme gelerek işlem sağlanabilir. Apple firmasının üretimini sağladığı tüm destek verilen cihazlara güncellemeler sıklıkla gelmektedir. Gelen her güncelleme yeni bir özelliğin ve iyileştirmenin de habercisi olarak dahil edilmektedir. iPad cihazınızda kaldırılmayan uygulamanın sorunsuz şekilde hesaptan kalkabilmesi adına gereken tüm işlem aşamalarını sizlere aktarımını gerçekleştireceğiz.

ipad uygulama neden kalkmıyor kaldıramıyorum

iPad uygulama neden silinmiyor, ipad uygulamayı kaldıramıyorum, ipad yüklemiş olduğum bir uygulamanın kalkmasını gerçekleştiremiyorum, ipad uygulama nasıl kalkar, ipad cihazım da uygulama kalkması için hangi yolları takip etmem gerekiyor. Tarzında yaptığınız araştırmalara bizimde bir katkımız olsun diye sorunun detayına inmiş bulunuyoruz. Haliyle yapılan kapsamlı araştırmamızın verdiği çözüm bilgilerini sizlere yazı içerisinde paylaşıyor olacağız.

ipad uygulamayı silemiyorum

İpad telefonlarına da bir uygulama indirmek istediğinizde Apple store alanına giriş yaparak indirimini sağlayabiliyorsunuz. Silemediğiniz uygulama tam olarak telefona indirilmediğinden dolayı silinmiyor. Haliyle Apple store alanına geldikten sonra arama bölümüne uygulamanızın ismini yazıyorsunuz üzerine tıkladığınız da güncelleme aynı şekilde devreye girecektir.

ipad uygulama neden kalkmıyor kaldıramıyorum, ipad uygulama silinmiyor, ipad uygulama kalkmıyor, ipad silinmeyen uygulamayı kaldırma, ipad kalmayan uygulamayı silme, ipad uygulama neden silinmiyor

Güncelleme bittiğinde ise indirme devam edecek ve masa üstü ekranına düşecektir. Uygulamayı diler kullanabilirsiniz dilerseniz de üzerine uzunca basılı tutarak x işaretine basarak silebilirsiniz.

ipad uygulama neden kalkmıyor kaldıramıyorum, ipad uygulama silinmiyor, ipad uygulama kalkmıyor, ipad silinmeyen uygulamayı kaldırma, ipad kalmayan uygulamayı silme, ipad uygulama neden silinmiyor
  • Silme yaptığınız bu ayar sonrasında çözüme kavuşacaktır.
  • İpad cihazınızın Ayarlar bölmesine giriş yaparak sırasıyla Genel>İphone Saklama Alanı>Tümünü Göster bölümüne girdikten sonra silinmeyen uygulamanızı bularak üzerine gelip tıklamanız halinde uygulamayı sil demeniz yeterlidir.

ipad uygulama neden kalkmıyor kaldıramıyorum diyen kitle için bahse konu olan ayarları işleme koyması dahilinde sorunsuz şekilde uygulama silinecektir. Uygulama silinmemeye devam etmesi halinde cihazı bir kez kapatıp açarak tekrar deneme yapmanız yarar bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here