Paylaş

iOS 12 ile gelen yenilikler nelerdir nasıl kullanılır. İphone telefonlarına gelecek olan iOS 12 özelliği ile beraber hangi yeniliklerin beraberinde geldiği yazımızda yer almaktadır.

Dünya devi Apple’nin üretimini sağlamış olduğu iPhone telefonlarına kısa zaman sonra gelecek olan iOS 12 özelliği için merak edilenlere bakacağız. Her gelen yeni özellik iPhone telefon kullanıcıları tarafında dört gözle beklenmektedir. Her bir yenilik bir diğerinden daha güzel olduğundan ötürü bir sonraki özellik merak ile beklenmektedir. Bu da Apple ürünlerini satın alan kullanıcılarının beklemiş olduğu en güzel durumlardan biridir. Çok yakın zaman içerisinde gelmesi beklenen iOS 12 kendisiyle birlikte bir çok özelliği de beraberinde getirecektir. Bunların özellikler gelmeden önce neler olduğunu merak eden bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Çünkü bir önceki özellikten memnun olanlar içeriği bilip ona göre cihazın güncellenmesini sağlarlar. Biz de bu haberimizde iOS 12 ile birlikte yeni gelen özelliklere kapsamlı bir şekilde sizlere sunacağız. Bilginiz kapsamlı olduğu için yenilik geldikten sonra güncellemeyi sağlarsanız aynı özellikler telefonunuza eklenmiş olacaktır.

iOS 12 ile gelen yenilikler nelerdir nasıl kullanılır

ios 12, ios 12 gelen yenilikler, ios 12 ekran süresi, iphone ekran süresi geliyor, iphone gruplandırma geliyor, iphone telefon ekranına gruplandırma geliyor, iphone ios 12 nasıl kullanılır, ios 12 nasıl yüklenir. İphone telefon kullanıcıları bir sonra ki gelecek olan güncellemeyi her daim beklemektedir. Tabi bu sadece telefon için değil tüm Apple cihazları için beklenmektedir. Biz de bu haberimizde iOS 12 ile birlikte telefonunuzda göreceğiniz yenilikleri ele alacağız.

iphone gruplanmış bildirimler

iOS 12 ile birlikte artık iPhone telefonunuzun ana ekranına gelen bildirimler gruplandırılmış olacaktır. Yani örneğin whatsapp uygulamasında bir kişi bir mesaj atarken o mesaj ard arda sıralandığından dolayı ekran uzayıp gidiyordu. Ancak bu özellikle birlikte artık böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Tüm uygulamaların konuşma içerikleri belli bir grup halinde gelecektir. Böylelikle çok yer kaplaması olmayacaktır.

iOS 12 ile birlikte ekran süresi adı altında bir özellik sizi bekliyor olacaktır. Hem sizin hem de çocuklarınızın telefon kullanımıyla alakalı detay bilgilendirmelerini kontrol edip buna bağlı olacak şekilde işlemleri ele alabilirsiniz. Bu gelen özellik eminim bir çok telefon kullanıcısını memnun edecektir.

iOS 12 ile gelen yenilikler nelerdir nasıl kullanılır ? Sorularını yanıtladık. Ancak başka bir soru varsa bunu yorumdan paylaşabilirsiniz.

iOS 12 ile gelen yenilikler nelerdir nasıl kullanılır, ios 12, ios 12 nasıl kullanılır, iphone ekran süresi, iphone gruplanmış bildirimler, iphone yeni güncelleme

iOS 12 ile gelen yenilikler nelerdir nasıl kullanılır, ios 12, ios 12 nasıl kullanılır, iphone ekran süresi, iphone gruplanmış bildirimler, iphone yeni güncellemeiOS 12 ile gelen yenilikler nelerdir nasıl kullanılır, ios 12, ios 12 nasıl kullanılır, iphone ekran süresi, iphone gruplanmış bildirimler, iphone yeni güncelleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here