Paylaş

iOS 12.2 güncellemesiyle gelen yenilikler. İphone telefonlarımıza iOS 12.2 güncellemesi gelmiş durumdadır. Yeniliklerin neler olduğu haberimizde.

Teknoloji ürünlerinin tamamı artık kendi içerisine getirilen güncellemelerle birlikte yeniliklerde hesaba dahil edilebilmektedir. Güncellemenin yayınladıktan sonra getirdiği yeniliklerin neler olduğunu eminim tüm herkes gibi sizlerde merak ediyorsunuzdur. Hatta bazı iphone kullanıcıları güncellemeyi devreye almadan önce ilk olarak yeniliklere bakıp daha sonrasında cihazı güncelleştirmektedir. 12.2 güncellemesinin gelişiyle beraber AirPods kulaklıklarını ‘’Hey, Siri’’ desteğinin de faal duruma getirildiğini belirtebiliriz. Haricinde güncelleme farklı alanlara da çeşitli yenilikler getirmiş bulunmaktadır. Yeniliklerin neler olduğunu ve hangi alana getirildiğinde dair tüm bilgileri yazı içerisinde sizlere aktaracağız. Telefonunuza gelen bu güncellemeyi işleme koyabilmeniz içinde ayarlarınız hakkında da bilgilendirmeyi haberimizde bulabileceksiniz. Şimdi gelen yeniliklerin incelemesini birlikte sağlayalım.

iOS 12.2 güncellemesiyle gelen yenilikler

iOS 12.2 gelen yenilikler, iOS 12.2 hangi özellikler geldi, iOS 12.2 yenilikleri, iOS 12.2 yeniliklerin neler olduğunu bilmek istiyorum, iOS 12.2 güncellemesi nasıl yapılır, iOS 12.2 güncellemesini yapmak için nereye girmem gerekiyor, iOS 12.2 güncellemesi yayınlandı. Gelen yeniliklerin tamamını sizlere aktardıktan sonra güncellemenin devreye koyulabilmesi içinde nelerin gerekli olduğunu da incelemesini yapacağız.

iOS 12.2 güncellemesini yapma

iOS 12.2 güncellemesini yapabilmek için wi-fiye bağlı olmanızda yarar var. Wifiye bağlıyken güncellemenin işleme alınabilmesi için ‘’Ayarlar’’ bölümüne girişimizi gerçekleştiriyoruz. Ayarlara girdikten sonra ‘’Otomatik yazılım güncelleme’’ bölümüne giriş yaparak ‘’Şimdi yükle’’ demeniz yeterlidir.

iOS 12.2 güncellemesiyle gelen yenilikler, ios 12.2 güncellemesi yayınlandı, ios 12.2 yenilikler, ios 12.2 gelen yenilikler, ios 12.2 güncellemesi nasıl yapılır, ios 12.2 güncellemeyi etkinleştirme
  • iPhone cihazlarına gelen yenilikle beraber artık güvenli olmayan sitelere giriş yaptığınızda ‘’Güvenli değil’’ uyarısını göreceksiniz.
  • Haricinde kontrol merkezi alanına AirPlay ve ekran yansıtma özelliklerinin dahil ediğini söyleyebiliriz.
  • Haritalar uygulaması alanına hava durumu ile ilgili özellik eklenmiştir. Apple cash alanına getirilen ‘’Para ekle’’ ile beraberde artık para ekleme işlemlerini daha rahat bir şekilde sağlayabileceksiniz.

iOS 12.2 güncellemesini devreye koyduktan sonra telefonunuza getirilen yeniliklerden yararlanabileceksiniz. Apple firmasının üretimini gerçekleştirmiş olduğu iphone ve ipad cihazlarının fazlaca tercih edilmesindeki etkenlerden biriside güvenilirliği üst seviyede tutmasıdır. Her gelen güncellemelerde güvenilirliği artırabilmektedir. Bize sormak istediklerinizi yorumdan paylaşmanız halinde gereken bilgilendirmeyi size yine yorum üzerinden vereceğiz.

TAVSİYE YAZI: iphone siri dilini değiştirme nerede
iOS 12.2 güncellemesiyle gelen yenilikler, ios 12.2 güncellemesi yayınlandı, ios 12.2 yenilikler, ios 12.2 gelen yenilikler, ios 12.2 güncellemesi nasıl yapılır, ios 12.2 güncellemeyi etkinleştirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here