Paylaş

iOS 12.1 yükleme nereden nasıl yapılır. iOS 12.1 yükleme işlemlerini yaparak cihazın güncellemesini yükseltebilmesi için sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Yenilikler her zaman güncellemelerle birlikte gelmektedir. iOS 12.1 ile birlikte telefonlarınıza gelen yenilikleri görebilmek ve bu hizmetlerden yararlanabilmek için yükseltme işlemlerini sağlamanız gerekiyor. İphone telefonunuzu iOS 12.1 yazılımına yükseltebilmek adına ilk önce o güncellemenin telefonunuza gelmiş olması gerekir. Hemen hemen tüm kullanıcılara aynı anda gelmiş olsa da bazen bazı kullanıcılara güncellemeler gecikmeli gelebilmektedir. iOS 12.1 yazılım güncellemesini devreye alıp daha sonrasında getirilen yeniliklerin yararlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Yükseltmenin nasıl yapıldığını sizlere sunmadan önce internet bağlantı hızınızın yüksek olduğundan emin olmanız gereklidir. Telefonun şarj oranının da yeterli dereceye ulaşması gerekiyor. Harici durumda güncelleme ister istemez devreye girmeyecektir. Bahsedilen ayarları sağladıysanız işlemlere başlayabiliriz.

iOS 12.1 yükleme nereden nasıl yapılır

iOS 12.1 güncelleme yapma, iOS 12.1 yazılım güncelleme, iphone telefonumu iOS 12.1 yükseltme işlemleri için ne yapmam gerekiyor, ios 12.1 yükleme işlemleri için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Bu soruların tamamını giderebilmek için daha önce bir güncelleme yaptıysanız zaten biliyorsunuzdur. Ama öncesinde hiç güncelleme yapmamış bir kullanıcı iseniz bu işlemlerin nasıl ilerlediğini bilemeyebilirsiniz. Bundan ötürü kullanımlarla ilgili aşamaları birlikte gözden geçireceğiz.

iOS 12.1 yükseltme nasıl yapılır

İphone telefonuna gelen tüm güncellemeler genelikle ”Ayarlar” alanının ”Genel” bölümünde bulunmaktadır. Bu alana girdiğiniz de şayet 1 işareti göremiyorsanız telefonunuza henüz güncelleme gelmemiş demektir. Güncelleme geldiğinde burada 1 işaretini görebilirsiniz.

iOS 12.1 yükleme nereden nasıl yapılır, ios 12.1, ios 12.1 yükseltme, ios 12.1 yükselmiyor, ios 12.1 güncelleme, ios 12.1 yükseltme nasıl yapılır

Diyelim ki bu alana güncelleme geldi bu durumda ”Genel” kısmına tıklayıp sonrasında ”Yazılım güncelleme” yazan bölüme giriş işlemlerini tamamlıyoruz. Yazılım güncelleme alanının içerisine giriş sağladıktan sonra da güncelleme için gelen yenilikler zaten karşınızda gözükecektir. İndir ve yükle ikonuna tıkladığınız andan itibaren artık güncelleme başlatılmış ve yükseltme kendiliğinden devreye girecektir.

İnternet bağlantınız yavaş ise güncelleme işlemleri başarısız olabilir. Böyle durumda hızlı bir internet ağına sahip yerde güncellemeyi başlatmanız daha sağlıklıdır. iOS 12.1 yükleme nereden nasıl yapılır diye merak edenler için işlemlerin çözümünü paylaşmış bulunuyoruz. Birlikte işleme aldığımız ayarlamalarda sorun yaşarsanız bunu aldığınız hata ile birlikte yoruma ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here