iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir. iOS 12.1 ile birlikte telefonunuza gelen yeniliklerden kapsamlı bir şekilde bahsederek gözden kaçırdıklarınızı öğrenmenizi sağlayacağız.

Gelen güncellemeler beraberinde yenilikleri de getirmektedir. iOS 12.1 ile birlikte 70 adet yeni emoji telefonlarınıza yüklemesi gerçekleştirilmektedir. Emojilerin ne kadar önem arz ettiği herkes tarafından bilinmektedir. Ruh halimizi temsil eden bu ifadelere iphone oldukça önem vermektedir. Emoji anlamında en çok yeniliğe giden Apple firmasıdır. Onun dışında Çift sim desteği ile beraber artık hatlarınız da iki sim kullanımına da başlayabilirsiniz. Getirilen güncellemelerle birlikte eğer bir aksilik ya da beğenilmeyen bir yer varsa bunlar geri bildirimler halinde tutulduğundan ötürü yeni güncelleme ile birlikte sorunların giderilmesi hedef alınmaktadır. Apple firması üretimini sağlamış olduğu cihazlarla teknolojiye yön vermektedir. Teknoloji devi adeta teknolojinin gelişiminde önemli bir etkendir. İphone cihazı kullanan kişiler farklı telefon kullanmakta zorluk çekmektedirler. Bunun sebebi de güvenliğinin ve gelen yeniliklerin sürekliliğidir. iOS 12.1 için daha da merak edilenleri aşağıda sunumunu sağladık.

iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir

iOS 12.1 gelen yenilikler, iOS 12.1 yeni emojiler, iOS 12.1 çift sim desteği mi veriyor, ios 12.1 hakkında merak edilenler, ios 12.1 ile beraber gelen yenilikler, ios 12.1 neler getirmekte, ios 12.1 geçiş sonrasında ne gibi yenilikler gelecektir. İphone telefonların da iOS 12.1 güncellemesi geldikten sonra zaten güncelleme ekranında getirilen yeniliklerden kısaca bahsedilmektedir.

iOS 12.1 yeni emojiler

Emojiyi tüm sosyal medya hesaplarında ve normal mesaj alanında kullanmaktayız. Twitter, instagram, facebook, whatsapp ve daha bir çok uygulama sayabiliriz. Bu ve benzeri uygulamalarda ruh ifademizi simgeleyen ifadeler bulunmaktadır. Bunlar daha da geliştirilerek farklı ifadeler getirilmesi mümkün. Zaten gelen yenilikler güncellemelerle birlikte gelmesinden ötürü telefona gelen güncellemeyi anında yapmanız da fayda bulunmaktadır.

iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir, ios 12.1 yenilikler, ios 12.1 yeni emojiler, ios 12.1 sim kart desteği, ios 12.1 çift kart desteği, iphone çift sim kart

  • Onun dışında çift sim desteği tüm telefonlara gelmemektedir. ”İphone X, İphone XS, İphone XS Max ve iPhone XR için getirilmiştir.
  • Çift sim desteği ile iki telefon zorunluluğunu da ortadan kaldırmış durumdadır.
  • İphone yeniliklerine hızla devam ederken gelen yeniliklerden haberdar olmak isteyenler için bizleri takipte kalmanız da fayda bulunmaktadır.

iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir sorusunun yanıtını paylaştık. Yeniliklerin ve güncellemelerin işleme girmesi için ise ”Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme>İndir ve yükle demeniz yeterlidir.

iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir, ios 12.1 yenilikler, ios 12.1 yeni emojiler, ios 12.1 sim kart desteği, ios 12.1 çift kart desteği, iphone çift sim kart iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir, ios 12.1 yenilikler, ios 12.1 yeni emojiler, ios 12.1 sim kart desteği, ios 12.1 çift kart desteği, iphone çift sim kart iOS 12.1 ile gelen yenilikler nelerdir, ios 12.1 yenilikler, ios 12.1 yeni emojiler, ios 12.1 sim kart desteği, ios 12.1 çift kart desteği, iphone çift sim kart

Önceki İçerikTik tok rehberdeki kişileri bulamıyorum
Sonraki İçerikTik tok facebook arkadaşlarımı bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here