Paylaş

iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme. İphone cihazlarına gelen 12.1.4 güncelleme ile gelen yenilikleri ve yükleme işlemlerinden bahsedeceğiz.

Nasıl ki uygulamalara güncelleme geliyorsa kullanım yapılan telefonlarımıza da güncellemeler gelmektedir. Getirilen her yeni güncelleme ile birlikte farklı özelliklerde cihazlarımıza getirilmektedir. Apple firmasının üretimini gerçekleştirmiş olduğu cihazlara da yine aynı şekilde güncellemeler sürekli gelmektedir. iPhone cihazlarının güvenilirliğini artırabilmek için iOS 12.1.4 güncellemesi gelmiştir. Fakat bazı kullanıcılar bu güncellemeyi nereden yapacağını bilmemektedir. Eğer telefonu yeni aldıysanız ve daha öncesinde hiçbir güncellemesini yapmadıysanız bilmiyor olmanız gayet normaldir. iPhone getirdiği her yeni bir güncellemesi oldukça önem arz etmektedir. Güncelleme yapılmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri tek tek sizlerle paylaşarak bu doğrultuda güncellemeyi başlatabilirsiniz. Şimdi işlemlerimizin nasıl olduğunu birlikte inceleyelim.

iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme

iOS 12.1.4 güncellemesi, iOS 12.1.4 güncellemesi nasıl yapılır, iOS 12.1.4 güncellemesiyle gelen yenilikler, iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor, iOS 12.1.4 yükleme yapma, iOS 12.1.4 yüklemesi nasıl yapılır, iOS 12.1.4 yüklemek istiyorum. Apple firmasının üretimin gerçekleştirmiş olduğu iphone cihazlarında iOS 12.1.4 güncellemenin devreye girebilmesi için giriş sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz.

iOS 12.1.4 Güncellemeyi yükleme

İlk olarak şarj oranına dikkat etmeniz gereklidir. Ve ayrıca mobil internetiniz ile değil, wifiye bağlıyken güncellemeyi yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Tüm bu koşulları hallettikten sonra güncellemenin devreye girebilmesi için sağlanacak ayarları birlikte inceleyeceğiz.

iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme, ios 12.1.4 güncellemesi, ios 12.1.4 güncellemesi nasıl yapılır, ios 12.1.4 güncelleme yükleme, ios 12.1.4 yükleme, ios 12.1.4 güncellemesi nereden yüklenir

  • Telefonunuzun menü ekranında ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş yapıyoruz.
  • Sonrasında ‘’Genel’’ bölümüne erişim sağlıyoruz.
  • Genel kısmında ‘’Yazılım güncelleme’’ olacaktır.
  • Yazılım güncellemeye giriş yaptığınız da burada gelen yenilikler karşınızda bulunmaktadır.
  • Yenilikleri okuduktan sonra şimdi yükle butonuna tıklamanız durumunda güncelleme devreye girecektir.

iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme aşamalarıyla ilgili hazırlanan yazımızdaki adımları takip etmeniz durumunda sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yazımıza konu olan iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme işlemleriyle alakalı takıldığınız ya da işlem sırasında karşılaştığınız bir hata olursa bunu bize yorumdan belirtmeniz halinde incelemeyi bu doğrultuda sağlayacağız.

Yazımız dışında dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz iphone uçak modunu kapatma çıkma yazımızı da incelemeye alabilirsiniz.

iOS 12.1.4 güncellemesi nereden yapılıyor yükleme, ios 12.1.4 güncellemesi, ios 12.1.4 güncellemesi nasıl yapılır, ios 12.1.4 güncelleme yükleme, ios 12.1.4 yükleme, ios 12.1.4 güncellemesi nereden yüklenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here