Paylaş

instagram’dan e postalar bende görünmüyor. İnstagram’a yeni getirilen e-postalar özelliği kendi hesabınızda görünmüyorsa eğer çözümüne beraber bakacağız.

İnstagram diğer sosyal medya uygulamalarına nazaran daha fazla yenilik getiren bir sosyal medya platformudur. Yalnız instagram kullanıcılarının bazılarında gelen yenilikler ya çok sonradan gelmektedir. Ya da beklediği özellik hiç gelmeyebilmektedir. Hal böyle olunca da ister istemez nasıl bir yol izleneceği konusunda bir fikir sahibi olamamaktadırlar. İnstagram’da takipçi arttırmak, beğeni kasmak ya da buna benzer bir işlemi sağlamak için üçüncü parti uygulamalarına izin veren kullanıcılar bulunmaktadır. İnstagram bu işleme kesinlikle onay vermediğinden dolayı fark edilen hesaplarda da yeniliklerden yararlandırılmamaktadır. Aynı zamanda çoğu hesapta kapatılmaktadır. Haliyle eğer üçüncü parti bir uygulamaya izin verdiyseniz şayet izin verilenler alanına girerek bu uygulamaları kaldırmanız gerekiyor. Uygulamayı kaldırmakla beraber hemen sorun düzelmeyecektir. Biraz bekleyip daha sonrasında denediğinizde hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda yapılması gerekenleri size aktaracağız. Bu yeniliklerden birisi olan instagram’dan e postalar özelliği hesabınızda görünmüyorsa gerekli olan tüm incelemeleri gerçekleştireceğiz.

instagram’dan e postalar bende görünmüyor

İnstagram’dan e postalar nerede, instagram e postaları göremiyorum, instagram e postlarını bulamıyorum, instagram’dan e postalar çıkmıyor, instagram’dan e postalar özelliği benim hesabıma neden gelmedi. İnstagram kullanıcılarının hesaplarının çalınmasına sebebiyet veren durumun artık önüne geçilecek bu özelliğin sizin hesabınıza gelmemesiyle ilgili gerekli kontrolleri sağlayacağız.

instagramdan e postaları göremiyorum

İnstagram’a sürekli olan yenilikler eklenmektedir. Yeniliklerin hesaplara dahil edilmesi hemen devreye girmemektedir. Birkaç hesaba daha öncesinde gelerek ilk denemeler yapılıp daha sonrasında tüm hesaplara dahil edilmektedir. Nitekim instagram’dan e postalar özelliği gelen maillerin sahte mi yoksa gerçek mi olduğunu bizlere göstermektedir. Bu özelliğin kendi hesabınızda olmadığını gördüyseniz eğer yapılması gerekenler uygulamayı güncelleniyor.

instagram’dan e postalar bende görünmüyor, instagramdan e postalar bende çıkmıyor, instagramdan e postalar nerede, instagramdan e postalar gözükmüyor, instagramdan e postalar bende yok

Yukarıda da verdiğimiz bilgiler doğrultusunda izin verilenler alanına girerek izin verilen uygulamaları kaldırmanız gerekiyor. Uygulamayı güncelleyip bu işlemleri yaptıktan sonra artık beklemeniz gereklidir. Farklı telefondan deneme yaparak da özelliğin gelip gelmediğine bakabilirsiniz.

instagram’dan e postalar bende görünmüyor, instagramdan e postalar bende çıkmıyor, instagramdan e postalar nerede, instagramdan e postalar gözükmüyor, instagramdan e postalar bende yok

Tüm bu kontroller sonucunda işlemler hala daha olmazsa bu durumda sorun bildir üzerinden sorunu instagram yetkililerine iletmeniz gerekiyor. Bizlere sormak istediğiniz ekstra bir sorun varsa bunu da bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here