instagrama girince telefonum donuyor kasıyor yaşadığım problemin bir an önce çözüme kavuşmasını istiyorum diyen birisi iseniz doğru yerdesiniz. İnstagram açınca telefon donuyor, sürekli kasma problemine sebebiyet veren nedenleri bulup bu sorunları ortadan kaldıracağız.

Cep telefonlarımız hayatımızın en önemli cihazlarından biridir. Günlük yaşantımızın vazgeçilmezleri arasında bulunan telefonlarımızda indirilen uygulamalar bazen donma ya da kasmaya sebebiyet vermektedir. Bu tip durumlarda kullanıcılar genellikle hemen indirmiş oldukları uygulamayı kaldırarak çözüm bulmaktadırlar. Lakin bazı uygulamalar var ki bunlar zaten telefonu kullanmamızdaki en büyük etkenlerden bazıları haline gelmiş durumdadır. Bunların içerisinde yer almakta olan instagram uygulamasını telefonlarımızdan kaldırmak demek, telefonu artık hiç kullanmama anlamına gelmek demektedir. Fakat bir çok kullanıcı instagrama girince telefonlarının donma, kasma meydana getirdiğini dile getirmektedir. Yaşanan bu aksaklıkların altında yatan sorunların neyden kaynakladığını kapsamlı şekilde ele alarak anlatımını sizlere gerçekleştireceğiz.

instagrama girince telefonum donuyor kasıyor

instagrama girince telefonum donuyor kasıyor, telefonum donuyor, telefonum kasıyor, instagram açınca telefon donuyor, instagram açınca telefon kasıyor, instagram açınca telefon çalışmıyor, instagram sürekli kasıyor sebebi ne olabilir diye araştırıp dururken yazımıza denk geldiyseniz şayet emin olun ki yapacağımız işlem adımları sonrasında problemler ortadan kalkacaktır.

İnstagram açınca telefon donuyor

Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz telefonlarınız da olduğundan fazla uygulama var ise bu durumda kullanmadığınız gereksiz uygulamaları kaldırmanız en doğrusu olacaktır. Haricinde şöyle bir durumda söz konusudur. İnstagram uygulamasında, takip sayısı yükseltme, beğenileri artırma gibi benzeri ekstram uygulamalar vardır. Bu uygulamalar da telefonunuzun donmasına sebebiyet verebilir. Eğer sizde takipçi sayınız ya da beğeni sayınız artsın diye böyle gereksiz uygulamaların yüklemesini sağladıysanız bunları kaldırmanızı tavsiye ediyoruz.

Gereksiz uygulamaları kaldırdıktan sonra instagram girişiniz sırasında hala daha telefonunuz da kasma ya da donma meydana geliyorsa, bu durumda play store ya da apple store uygulamasına giriş sağlayıp uygulamanızı güncellemenizi tavsiye ediyoruz.

instagrama girince telefonum donuyor kasıyor, telefonum donuyor, telefonum kasıyor, instagram açınca telefon donuyor, instagram açınca telefon kasıyor, instagram açınca telefon çalışmıyor, instagram sürekli kasıyor

İnstagram açına telefon kasıyor

İnstagramı açtığınızda eğer telefon kasıyor ise bu durumu instagram ile bağdaştırmadan önce telefonunuzdan uygulamayı kaldırmayı deneyelim. Eğer uygulama kaldırıldıktan sonra hala daha sorun devam ediyorsa demek olacak ki sorun instagram kaynaklı değil.

Telefonunuzun donma sebeplerinden biri de arka planda çalışan uygulamalardır. Dolayısıyla kontrol edip arka planda çalışan uygulamaların tamamını kaldırmasını sağlamanız halinde telefon kendini yenileyecek ve kendine gelecektir. Haliyle bunu sık sık yapmanız da donmamasına sebebiyet verecektir.

Galeri de yer almakta olan ve kullanmadığınız videoları ve eklentileri kaldırın. Haricinde kullanmadığınız uygulamaları da kaldırabilirsiniz.

Son olarak telefonunuzun içerisinden Ayarlar>Uygulamalar> Tümü alanına girip instagram uygulamasındaki ön belleği temizliyoruz. Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkacaktır.

instagrama girince telefonum donuyor kasıyor ile alakalı sorun böylelikle ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikinstagram hesabım sürekli donuyor kasıyor
Sonraki İçerikinstagram province ne anlama geliyor türkçesi
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz