Paylaş

instagram yukarı kaydırma gözükmüyor çıkmıyor. İnstagram hesabında hem yukarı kaydırma nerede hem de kaydırınca bir şey gelmemesini konu aldık.

Günlük yaşamımız da hoşuma giden bir yerin ya resmini ya da videosunu anında kameraya çekmekteyiz. Çekmiş olduğumuz bu görselleri whatsapp, facebook ya da instagram hesaplarında paylaşımlarını sağlamaktayız. Bunun dışında youtube kanalı için de bir çok video çeken kullanıcı kitlesinin olduğunu söylemek mümkündür. Bilindiği üzere youtube hesaplarında paylaşılan videolar izlenme oranına göre ön plana çıkmaktadır. Tabi abone sayısıyla birlikte de atılan videolar daha hızlı bir şekilde izlenme oranına sahip olabilmektedir. Youtube hesabı ya da site sahipleri genel olarak instagram hesaplarında da takipçilerinden yararlanmak istemektedir. Bunun için de hesaplarının hikaye alanına ilgili paylaşım linkini ekleyerek işlemlerini sağlamaktadırlar. Bazı kullanıcılar hikayeleri yukarı kaydırdığında karşılarına bir şeyin gelmediğini bazı kullanıcılar ise yukarı kaydırmayı kendi hikayelerinde görmediğini dile getirmektedir. Haliyle bu araştırılan konuların yanıtsız kalmaması adına kontrolleri yaptık inceledik. Okuyacağınız yazımızla birlikte sorulan bu soruların tamamı yanıtsız kalmayacaktır.

instagram yukarı kaydırma gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram uygulaması içerisinde yukarı kaydırma gözükmüyor, instagram yukarı kaydırıyorum herhangi bir şey gelmiyor, instagram hikayesini yukarıya kaydırıyorum ama karşıma bir şey gelmiyor, instagram yukarı kaydırma gözükmüyor, instagram yukarı kaydırma nerede, instagram yukarı kaydırma yok. İnstagram hikayelerinden birine girdiğinizde o kişi yukarıya kaydır bilgilendirmeyi gör diyorsa bu durumda ekranı yukarı çekeriz. Ancak ekranı yukarı kaydırdığınız tarafınıza bir şey gelmiyorsa bu durumun çözümü aşağıdadır.

instagram yukarı kaydırınca bir şey gelmiyor

İnstagram’da fenomen olan ve mavi tik almış olan kişilere hikaye alanında imkanlar tanımlanmaktadır. Verilen imkanlar arasında en güzellerinden birisi de hikaye alanına link eklemesi yapmaktır. Linkler verildikten sonra ”Yukarı kaydırma” yöntemiyle bir çok kullanıcı istenilen bağlantıya anında erişim sağlamaktadır.

instagram yukarı kaydırma gözükmüyor çıkmıyor, instagram yukarı kaydırma nerede, instagram yukarı kaydırma yok, instagram yukarı kaydırma gelmiyor, instagram yukarı kaydırınca bir şey çıkmıyor, instagram yukarı kaydırınca bir şey gelmiyor

Ancak yukarı kaydırma işlemlerini sağlayan kullanıcılar herhangi bir şeyin karşılarına gelmediklerini dile getirmektedir. Bunun temel sebebi youtube bağlantı linki verilmiş ve sizin telefonunuz da youtube olmamasından kaynaklıdır. Ya da o kişi bağlantı linkini tam olarak ekleyememiş olabilir. Ya da tam sizin baktığınız sürede o hikayenin süresi dolmuş ya da kullanıcı hikayesini kaldırmış olabilir.

Yukarı kaydırma gözükmüyor diye hikaye kısmında arama sağlayan arkadaşlarımız içinde arama yapmalarına gerek bulunmadığını belirtmek isteriz. Çünkü yukarı kaydırma yani link verme işlemi sadece onaylanmış yani mavi tik almış hesaplarda aktif olarak işleme alınmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here