Paylaş

instagram yorumda birinden bahsedemiyorum. Yorumda bir nevi etiketleme yapamıyorsanız bunun nedenlerinin araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Getirilen yenilikler ve içerisindeki video ve resim paylaşım zenginliğiyle her geçen gün daha gelişen instagram’da bilinmeyenleri ele almaktayız. Uygulama içerisinde bir çok farklılıklar bulunmaktadır. Örneğin bir arkadaşınız hakkında başka bir alanda yaptığınız yorum sonrasında arkadaşınızı etiketleme yapmamışsanız o kişiye bildirim gitmez. Yorumda kendisinden bahsedildiğini bilmesi için yapılması gereken işlemler bulunmaktadır. Bir arkadaşınızı, sevdiğinizi ya da akrabanızı yaptığınız bir yorumda bahsetmek için isminin başına ”@” ekleyip yazmanız gerekiyor. Bunu yazdıktan sonra kullanıcı bilgilerini yazarsanız o kişiye bildirim gidecektir. Ve kişi sizi o yorumda bahsedildiğini anlayarak yorumun olduğu ekranı kolaylıkla bulabilecektir. Yalnız bazı kişiler yorumda arkadaşlarından bahsetme işlemlerinden yararlanamadığını dile getirmeye başladılar. Biz de neden böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığını detaylandıracağız.

instagram yorumda birinden bahsedemiyorum

İnstagram yorumda birinden bahsetme, instagram bahsetme yapamıyorum, instagram bahsetme nasıl yapılır?, instagram birini yorum etiketleme, instagram arkadaşımı yorumda bahsedemiyorum, instagram yorumdan bahsetme işlemi nasıl yapılır? İnstagram uygulamasında bahsetme işlemi karşı tarafı oldukça memnun etmektedir. Gezinti sağladığınız sırada hoşunuza giden bir gönderiyi göndermek yerine bahsedilmesi halinde daha rahat bir şekilde görmesini sağlayabiliyorsunuz.

instagram bahsetme olmuyor

Öncelikle instagram hesabında bir yorumda sadece ”5” kişiden bahsedebilirsiniz. Yani 5 arkadaşınızı sadece bir yoruma ekleme yapabilirsiniz. Eğer siz bir yorumda 5 arkadaşınızdan bahsettikten sonra başka bir arkadaşınızdan bahsetmek isterseniz bu durumda bahsetme işlemi sağlayamazsınız. Sınıra ulaştığınız için bu işlemi isteseniz de yapamazsınız.

Onun haricinde siz yoruma hiç etiketleme yapmamanıza rağmen bahsetme olmuyor ise o kişinin ismini yanlış yazıyorsunuzdur. Ya da o kişi sizi engellemiş olabilir. Bundan dolayıda çıkmıyordur. Eğer bunların hiç biri değil ise başka bir telefondan deneme sağlayabilirsiniz. Daha öncesinde bahsetme özelliğini fazla kullanıyorsanız eğer kısa süreliğine spam yemiş olabilirsiniz. Bu durumda da düzelmesi için bekleyelim olmaz ise ”Sorun bildirisi” yapabilirsiniz.

instagram yorumda birinden bahsedemiyorum çözüm adımlarınız sunduk aklınıza takılan soruları yorumda bize çekinmeden sorabilirsiniz.

instagram yorumda birinden bahsedemiyorum, yorumda birinden bahsetme, birinden bahsetme, instagram birinden bahsetme, instagram bahsetme yapılmıyor, instagram bahsetme olmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here