Paylaş

instagram yorum yapmayı kapatma görünmüyor. İnstagram uygulamasında paylaşımı gönderiye kapatmak için ilgili alanı bulamıyorsanız nedenine bakacağız.

Sosyal medya uygulamaları da teknoloji nasıl hızlı şekilde gelişiyorsa onlarda kendilerini bu şekilde geliştirmektedir. İnstagram ise sosyal medyaya bu bağlamda damgasını vurmuş bir platformdur. Her anlamda kendini geliştirmekte olup kullanıcılarının isteğine ise anında yanıt vermektedir. Yani uygulama da bir şey olsun dediğiniz de o hemen olmasa da ilerleyen zamanlarda hesaplara dahil edilebilmektedir. Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de budur. İnstagram hesaplarınızda yapılan gönderileri gerek paylaşım sağlandıktan sonra gerekse de paylaşım yapılmadan önce kapatabiliyorsunuz. Daha önce hazırlanan yazımızda bu ayarları nereden yapıldığını ise size bildirmiştik. Bu yazımız da ise bu alanlara giriş yapan kişilerde yorum yapmayı kapat sekmesinin çıkmadığı dile getirilmektedir. Özelliğin hesaplarda neden görülmediğini ve ne yapılırsa görüleceğini ise kapsamlı şekilde sunumunu sağlayacağız.

instagram yorum yapmayı kapatma görünmüyor

İnstagram yorum yapmayı kapatma bende yok, instagram yorum kapatma nerede, instagram yorum kapatma gözükmüyor, instagram yorum kapatma çıkmıyor, instagram yorum kapatmayı bulamıyorum, instagram yorum yapmayı kapatmak için girdiğimde benim hesabımda çıkmıyor. Şeklinde dile getirdiğiniz işlemlerin hangi nedenlerden dolayı hesaplarda görülmediğine ise birlikte göz atacağız.

instagram yorum kapatma çıkmıyor

Bir gönderi paylaşılmış ise gönderiyi yoruma kapatabilmek için üst alanda bulunan (…) bölmeye tıklayıp kapatma işlemlerini sağlayabilirsiniz. Ya da gönderiyi paylaşmadan önce yoruma kapatmak istiyorsanız son paylaşım alanının altında bulunan Gelişmiş ayar bölümüne girerek kapatmayı sağlayabilirsiniz.

instagram yorum yapmayı kapatma görünmüyor, instagram yorum kapatma yok, instagram yorum kapatma gözükmüyor, instagram yorum kapatma çıkmıyor, instagram yorum kapatma nerede
  • Her iki yere girişinizi yaptıktan sonra yorum yapmayı kapatma karşınıza çıkmıyorsa çözüme dair detaylara bakacağız.
  • İnstagramın herkes tarafından ilgi görmesindeki nedenlerden birisi ise topluluk kurallarını her şeyden önde tutmaktadır.
  • Yani siz yorum yapmayı kapatmayı kendi hesabınızda göremiyorsanız muhtemelen bu alanı daha öncesinde sıklıkla kullanmanızdan kaynaklıdır.
  • Fazla kullanım yaptığınızdan ötürü de ekrana böyle bir bilgilendirme gelmemektedir.
  • Kısıtlamanın kalkması için 24 saat yada 48 saat beklerken bu süre içerisinde özelliği fazla kullandığınız için tekrar deneme sağlamayalım.
  • Problem düzelmezse sorun bildir üzerinden instagram yetkililerine bu özelliğin kendi hesabınızda olmadığı belirtebilirsiniz.
  • Son olarak uygulama güncel mi değil mi bunu testini yaparak işlemleri gözden geçirip ayarları yapabilir.
instagram yorum yapmayı kapatma görünmüyor, instagram yorum kapatma yok, instagram yorum kapatma gözükmüyor, instagram yorum kapatma çıkmıyor, instagram yorum kapatma nerede

Yapılan ayarlarla birlikte instagram yorum yapmayı kapatma görünmüyor sorunumuzu da ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Merak ettiğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here