Paylaş

instagram yorum yapmayı etkinleştirme. Hesabınızda yaptığınız paylaşımlara yorum yapılmıyor ve yorum yapma kısıtlıysa çözüme birlikte göz gezdireceğiz.

İnstagram hesaplarında yapılan paylaşımlara gelen yorumlara önem vermekteyiz. Gönderiye ne kadar yorum gelirse o kadar keşfete düşme olasılığı da fazlalaşmaktadır. Paylaşım yorum aldıkça hızlı daha fazla kişiye gösterim başlamaktadır. Bilindiği üzere instagram hesaplarında artık her şey isteğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yani hesabı gizli yapıp herkese açık hale getirmekte sizin elinizde olan bir işlemdir. Fenomen olmak isteyen kullanıcılar genellikle hesaplarını herkese açık halde tutmaktadır. Yapılan gönderilere gelen beğeniler ve yorumlar ise hesabın daha fazla kişiye görülmesine ve keşfet alanında çıkmasına imkan sunmaktadır. Yorumların kapalı olduğu gönderi sadece takip kitlenizle sınırlı kalabilmektedir. Ama beğeni sürekli faal tutulduğundan dolayı beğenilen gönderi yine fazla kişiye gösterilecektir. Bazı hesaplarda yorum yapma kapalı olmasından dolayı bunu aktif hale getirmek için gerekenleri detaylandıracağız.

instagram yorum yapmayı etkinleştirme

İnstagram yorumu açma, instagram yorumu etkinleştirme, instagram yorum nasıl açılır, instagram yorum açma nerede, instagram yorum açma bende yok, instagram yorum açma çıkmıyor, instagram yorum açmayı göremiyorum, instagram yorum açma bende gelmiyor. Hesabınızda yayınladığınız gönderilerdeki videoların ve resimlerin daha fazla kişiye ulaşması için yorum muhakkak açık olmalıdır. Hesaba ne kadar yorum gelirse o kadar iyidir.

instagram yorum yapmayı aktifleştirme

Başkasının gönderisi yoruma kapalıysa o yoruma kapalı olan hesabın aktif işlemlerini sizler sağlayamazsınız. Bunu sadece ve sadece yorumu kapatan hesap sahibi devreye koyabilecektir. Eğer gönderi size ait ise gönderinin sağ üst tarafında bulunan (…) çizgili bölmeye tıklayarak işlemleri sağlayabilirsiniz.

instagram yorum yapmayı etkinleştirme, instagram yorumu açma, instagram yorum açma nerede, instagram yorum açılmıyor, instagram yorum yapmayı aktif etme, instagram yorumu aktifleştirme
  • Gönderi paylaşırken hep yorumlara kapalıysa bu durumda paylaşım alanındaki ekrandan kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuzdur.
  • Paylaşım yapmak istediğiniz gönderiyi instagram hesabında yayınlayacağınız sırada alt alanda bulunan Gelişmiş ayarlar sekmesine tıklıyoruz.
  • Yorum yapmayı kapat seçeneği aktif durumdaysa bunu sola kaydırarak pasif hale getirmeniz gerekiyor.
  • Yorum yapmayı kapat özelliğini devre dışı bırakmanız halinde artık sorunsuz şekilde kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu özelliği aktif etmenize rağmen hala daha yorum gelmiyorsa bu sizin yaptığınız paylaşıma gösterilen ilgi ile alakalıdır.
instagram yorum yapmayı etkinleştirme, instagram yorumu açma, instagram yorum açma nerede, instagram yorum açılmıyor, instagram yorum yapmayı aktif etme, instagram yorumu aktifleştirme

instagram yorum yapmayı etkinleştirme ayarlarınız için yorum yapmayı kapat özelliğini devre dışı bırakmak yeterlidir. Artık paylaşımlarınızı bu şekilde yapmaya devam edebilirsiniz. Sormak istediklerinizi bize yorumdan sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here