Paylaş

instagram yorum yapamıyorum atamıyorum. İnstagram hesabında paylaşılan resme ya da videoya yorum atamıyorsanız çözüm yazımızda yer almaktadır.

Teknolojinin sürekli geliştiği bu dönem içerisinde sosyal medya uygulamaları da kendini geliştirmektedir. Aynı zaman da akıllı telefonlarımız da kendini güncellemekte. Yani her geçen gün yeni bir telefon çıkarken uygulamalar da bu telefonlara bağlı olacak şekilde kendi özelliklerinde yeniliklere gitmektedirler. İnstagram resim ve video paylaşım uygulaması olarak her geçen gün daha da popüler bir ağ olmayı başarmaktadır. Paylaşılan resim ya da videolarımıza atılan yorumlar ise sizleri memnun etmektedir. Bazı yorumlar ise oldukça rahatsız edici olduğu için anında kaldırılmasını sağlamaktayız. Uygulama içerisine gezinti sağlayan ve arkadaşlarının yapmış oldukları paylaşımlara yorum yapamadıklarını beyan edenler için konu ile ilgili incelemeleri yaptık. Sağladığımız incelemeler doğrultusunda problemin ne ile alakadar olduğunu ve nasıl çözüme kavuşacağını birlikte kontrol edeceğiz.

 instagram yorum yapamıyorum atamıyorum

İnstagram yorum yapılmıyor, instagram yorum atamıyorum, instagram yorum engeli, instagram yorum neden yapamıyorum, instagram bir gönderiye yorum atamıyorum, instagram gönderiye neden yorum atamıyorum? İnstagram hesabında beğendiğimiz bir resme ya da videoya yorum atma işlemi o resmin altında var olan yorum seçeneğine tıklayarak atılmaktadır. Yalnız bunu sağlamakta olan kişilerin atma sırasında sorunların meydana geldiğini iletmesi üzere konuyu incelemeye aldık. Yaptığımız incelemelerin çözüm adımları yazımız da yer almaktadır.

instagram yorum yapamıyorum

Sosyal medyanın popüler ağı instagram uygulamasında her yönde özellik bulunmaktadır. Bir resmi ya da videoyu paylaşan bir kişi o resmi ya da videoyu yorumlara kapalı hale getirebilir. Ve böyle bir durumda siz isteseniz de yorum yapamazsınız. Bunun için tek yapmanız gereken işlem başka bir gönderi için yorumların açık olmasıdır.

Ancak yorumlar açık fakat siz yorum yapamıyorsanız bu durumda o kişiye attığınız yorum içeriği önem arz etmektedir. Seçtiği bir kelimeyi kullanıyorsanız otomatik engel geliyor olabilir. Bunun dışında kişi yorumlamayı sınırlandırmış olabilir. Harici durumunda aynı yorumu sürekli paylaşmaya instagram engellemektedir. Spam olarak gördüğü için size bu sorunu çıkartabilir.

instagram yorum yapamıyorum atamıyorum, instagram yorum yapamıyorum, instagram yorum atamıyorum, instagram yorum sorunu, instagram yorum yapılmıyor, instagram yorum atılmıyor

Tüm bunların hiç birisiyle ilgili sorun yaşamıyorsanız bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu kapatıp açalım. Ardından tekrar giriş yaparak yorum yapmayı deneyelim. Baktınız yine olmuyor o halde yapmanız gereken işlem başka bir telefondan yorum atmayı denemeniz gereklidir. Ondan da olmuyor ise ”Sorun bildirisi” yapmanız gereklidir.

Son dönemler de yaşanan instagram yorum yapamıyorum atamıyorum sorunu için yapılması gereken çözüm yöntemlerini sizlere detaylıca anlatmış bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here