instagram yorum silemiyorum yorumlar silinmiyor diyorsanız yapılacak olan adımları sizlere sunacağız. İnstagram’da yorum silince bildirim gider mi? kendi yorumumu silemiyorum tarzındaki soru ve sorunlarınıza çözüm için makalemizi incelemeniz yeterlidir.

Getirdiği yeniliklerle birlikte kullanıcıların göz bebeği haline gelen instagram uygulamasında her geçen gün farklı özellikler gelmektedir. Yapılan yorumların silinmesi de bu özelliklerinden biridir. Ancak son zamanlarda karşılaştığımız sorunlardan biri de yorumların silinmediğine yöneliktir. Konu ile ilgili araştırmaları kapsamlı olacak şekilde gerçekleştirerek sorununuzun çözüme kavuşabilmesi için neler yapacağınızı anlatacağız. Yorum silince karşı tarafa bildirimin gidip gitmeyeceğini de yazımızda konu alacağız. Öncelikle siz yorumu kaldırırsanız bunu yorum yaptığınız kişi fark etmediği sürece instagram kişiye bunun bildirimini göndermez. Bildirim gitmediği için de o fark etmezse de yapılan yorum ile alakalı da sorun oluşmayacaktır.

instagram yorum silemiyorum yorumlar silinmiyor

instagram yorum silinmiyor, instagram kendi yorumumu silemiyorum, instagramda yorum silersem bildirim gider mi, instagram yorum silme, instagram yorumları iptal etme güncellemesinin geldiğini ancak bunun nasıl devreye alındığını bilmiyorsanız aşağıdaki makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır

İnstagramda yorum silersem bildirim gider mi

İnstagram hesabında arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun ya da sevdiğiniz bir ünlünün resminin veya videosunun altında atılan bir yorumun silinmesi durumunda instagram tarafından o kişiye herhangi bir bildirim gitmeyecektir.

Ancak eğer o kişi sizin yaptığınız yorumun silindiğini fark ederse bu durumda üzülme ihtimalini göz önünde bulundurarak işlem sağlamanız daha sağlıklı olacaktır.

İnstagram Yorum Silinmiyor

İnstagram hesabında yaptığınız bir yorumun silinebilmesi için ilk olarak yorum yapmanız gerekmektedir.

  • Öncelikle arkadaşımızın ya da sevdiğimiz birinin paylaşımının altında yorum yapıyoruz.
  • Daha sonrasında yapılan paylaşımdaki yorum üzerine gelip uzunca basılı tutuyorsunuz.
  • Devamında yorumu kaldır diye bir buton gelecektir. Yaptığımız işlem ayarı sonrasında yorum kaldırılacaktır.

Eğer siz bu işlemi sağladıktan sonra arkadaşınızın ya da o paylaşımı sağladığınız kişinin yorum bölümüne baktığınızda hala daha yorumunuz duruyorsa bu durumda yorumu kaldır derken ki süre dilimi içerisinde internet bağlantımız ile alakalı bir sorun olma ihtimali söz konusudur. Haliyle onu kontrol etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Hesabınızda karşılaştığınız farklı sorunları bizlerle yorum alanında paylaşmanız yeterlidir. Umarım makalemiz faydalı olmuştur.

instagram yorum silemiyorum yorumlar silinmiyor, instagram yorum silinmiyor, instagram kendi yorumumu silemiyorum, instagramda yorum silersem bildirim gider mi, instagram yorum silme, instagram yorumları iptal etme

Önceki İçerikinstagram Takip Etme Engelini Kaldıramıyorum
Sonraki İçerikinstagram Fotoğraflarını Facebook’ta Paylaşamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz