Paylaş

instagram yorum limiti nedir kaçtır ? Yorum alanında bir sınırlamanın var olup olmadığını merak edenler için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Bazı kullanıcı kitlesi instagram hesabında takipçi fazla olan kişilerin paylaşımlarının altına sürekli olacak şekilde yorum yapmaktadırlar. Sürekli en alt sırada gözükme olsun diye yaptıkları bu yorumlara da instagram artık sınır getirdi. Çünkü artık yorum alanında atılan bilgilendirmeler de en son sen attığın için en altta çıkmıyor. Üst taraftan açılması gerekildiği için bununda önüne bu şekilde geçildi. Ancak bazı kullanıcılar çok sevdikleri sanatçıların, oyuncuların ya da sporcuların yorumları çok gözüksün veya dikkat çeksin diye yorum atmaktadırlar. Ki zaten bunu o kişiler de istemektedirler. Fakat belli bir yorum aşaması sonrasında bir sınır geldiğinden dolayı artık yorum atılsa dahi gözükmemeye başlanmaktadır. İnstagram’ın bu sınır özelliği bazı kişileri mutlu etmiş olsa da bazı kesimleri de hiç mutlu etmemektedir. Biz de gerçekleşen bu durum ile alakalı olarak instagram hesabında yorum sınırı nedir?, limiti kaçtır? gibi soruların yanıtını yazımızda kapsamlı olacak şekilde sizler için sunumunu gerçekleştirmiş olacağız.

instagram yorum limiti var mı kaçtır

instagram yorum sınırı nedir?, instagram yorum sınırı var mı?, instagram yorum limiti kaç?, instagram yorum engeli aldım, instagram yorumlar gözükmüyor, instagram yorum limiti nedir? instagram yorumların neden gözükmüyor?, instagram attığım yorum orada yok. İnstagram hesabında hoşunuza giden bir paylaşımın altına yorum atmanız kadar normal bir durum yoktur. Yalnız her şeyin bir sınırı olduğu gibi yorum yapmanında bir yorum sınırı bulunmaktadır. Bu sınırın kaç olduğunu hangi aşamadan sonra engel yiyebileceğinizi kontrol edelim.

instagram yorum sınırı var mı

Paylaşılan bir resmin ya da videonun altına yorum yapma hakkına her instagram kullanıcısı gibi siz de sahipsiniz. Fakat instagram’da bu durum biraz abartıya kaçtığı için belli aşama sonrasında bazı kullanıcılar artık yorum yapamadıklarını dile getirmeye başlıyorlar.instagram yorum limiti nedir kaçtır, instagram yorum limiti, instagram yorum limiti kaçtır, instagram yorum limiti nedir, yorum limiti, instagram yorum sınırı var mı

İnstagram hesabında bir saat içerisinde en fazla 200 adet yorum yapabilirsiniz. Tabi bu bir gönderiye üst üste 200 yorum yapabiliyorsunuz anlamına gelmemektedir. Yani 1 saat içerisinde ayrı ayrı kişilere bu yorumlar da bulunabilirsiniz. Engel almanız halinde durumun üzerinden 24 saat geçmesi ve sizin ekstra kimseye yorum yapmamanız gereklidir.

Haricinde durum belli bir aşama sonrasında giderilmiş olacaktır. Son olarak sorun giderilmediyse uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonunuzu da kapatıp açmanız yeterliliğini koruyacaktır.

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here