Paylaş

instagram yorum kontrolleri gözükmüyor nerede. İnstagram hesabında yorum alanını kontrol edebilmek için nereye giriş gerekli olduğunu paylaşacağız.

Video ve resim paylaşım merkezi instagram uygulamasında yapılacak olan yorumları kendiniz kontrol altına alabilirsiniz. Yorum engelleme, yorumları gizleme ya da argo yapılan yorumları kontrol edebilmek için ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnstagram uygulamasında hesabınız herkese açık ve gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız bu durumda yorum ve beğeni çok önemlidir. Gönderinin keşfet bölümüne düşmesi için ne kadar fazla yorum ya da beğeni alırsanız o kadar daha gönderiniz fazla kişiyle gösterilmektedir. Ama yorumlar haddini aşan şekle gelince ne yazık ki tek tek o yorumları bulup silmek durumunda kalıyorsunuz. Bunun öncüne geçebilmek için instagram kendi içerisinde bulundurduğu yorum kontrollerini sizlere sunmaktadır. Hesabınızda yaptığınız paylaşımlardaki yorumları kontrol altında tutabilmek için nereye giriş yapmanız gerektiğine dair tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

instagram yorum kontrolleri gözükmüyor nerede

İnstagram yorum kontrolleri nerede, instagram yorum kontrollerini bulamıyorum, instagram yorum kontrolleri görünmüyor, instagram yorum kontrollerini yapmak istiyorum, instagram yorum engellemesi için ne yapmam gerekiyor. İnstagram kendini sürekli yenilediği için bazı ayarlar da yer değişikliğe gidebilmektedir. Bu sefer de var olan özellikleri bulmakta sorun yaşayabilmekteyiz. İşte bu sorunu yaşamamak için bizde yorum kontrollerinin hangi alanda olduğunu hem görsel hem de yazılı bir şekilde sizlere sunacağız.

instagram yorum kontrollerini bulamıyorum

Her önüne gelen kişi yorumlarınıza yorum yaptığı için yorum alanını yoruma kapalı alana getirebiliyorsunuz. Ama buna artık yorumları kapatmak yerine doğrudan o kişilerin yorum yapmasını engellemeniz yeterlidir. Tabi onun haricinde gönderi yorumlarını kontrol altında tutabilmekte mümkündür.

instagram yorum kontrolleri gözükmüyor nerede, instagram yorum kontrolleri görünmüyor, instagram yorum engelleme, instagram yorum kontrollerini bulamıyorum, instagram yorum kontrolleri yok, instagram yok kontrolleri bende yok

  • Yorum kontrolleri alanına girebilmek içinde instagram hesabına girdikten sonra profil alanına geliyoruz.
  • Buradan da sağ üst alanda bulunan (…) üç çizgili alana tıklıyoruz.
  • Gelen ekranın altında ‘’Ayarlar’’ bölümünü göreceksiniz.
  • Ayarlar kısmına giriş yaptıktan sonra ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ bölümüne girelim.
  • Oraya girdikten sonra açılan ekranda ‘’Yorum kontrolleri’’ alanına erişim gerçekleştireceğiz.
  • Bu alanda artık yorumları istediğiniz gibi kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Ama sizde yorum kontrolleri seçeneği görünmüyorsa bu durumda uygulamadan çıkış yaparak tekrar giriş deneyelim.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağladıktan sonra sorun devam ederse başka bir telefondan deneme yaparak olmazsa ise sorun bildir üzerinden sorunu instagram yetkililerine iletebilirsiniz.

instagram yorum kontrolleri gözükmüyor nerede diyen kişilere özel hazırlanan bu yazımızla birlikte yorum kontrollerinizi sizde artık sorunsuz bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz.

instagram yorum kontrolleri gözükmüyor nerede, instagram yorum kontrolleri görünmüyor, instagram yorum engelleme, instagram yorum kontrollerini bulamıyorum, instagram yorum kontrolleri yok, instagram yok kontrolleri bende yokinstagram yorum kontrolleri gözükmüyor nerede, instagram yorum kontrolleri görünmüyor, instagram yorum engelleme, instagram yorum kontrollerini bulamıyorum, instagram yorum kontrolleri yok, instagram yok kontrolleri bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here