Paylaş

instagram yorum engellendi yorumun paylaşılamadı. İnstagram hesabında yorum yaparken alınan bu hatanın giderilmesi yönünde tüm işlemleri kaleme alacağız.

Her geçen gün kendini geliştirerek sosyal medyanın en popüler ağı olma yolunda önemli adımlar sağlayan instagram’da alınan hataları konu almaktayız. Resimlerin ve videoların paylaşıldığını yorumlar ve beğenilerle geniş kitlelere ulaşmaktadır. Yalnız son dönemlerde bazı kullanıcıların tarafımıza ilettiği bilgilerden biri de ”Yorum engellendi ya da yorumun paylaşılamadı” hatası olmaktadır. Bu hatayla karşılaşan kişi hemen yorumun topluluk kuralına dahil olup olmadığına bakmaktadır. Herhangi bir küfür ya da reklam içermeyen bir yorum paylaşmamasına rağmen bu sorunla karşı karşıya kalması ister istemez sizin de canınızı hayli sıkacaktır. Bu yaşanan sıkıntının giderilebilmesi ve artık sizde sevdiklerinizin paylaşımlarına yorum yapabilmeniz için nelerin gerekli olduğuna birlikte göz atacağız. İlk olarak hatanın temelinde yatan nedenlere bakacağız. Ardından ise çözümde beraberinde gelecektir.

instagram yorum engellendi yorumun paylaşılamadı

instagram yorum engellendi, instagram yorum engeli nasıl kalkar?, instagram yorumun paylaşılamadı, instagram yorum paylaşılamıyor, instagram yorum engeli yedim, instagram yorum engeli kalkar mı?, instagram yorum yapmakta sorun yaşıyorum, instagram yorum engeli nasıl kalkıyor? İnstagram hesabında bir video ya da resme yorum yapabilmek için işlem sağladığınız da karşınıza engel yönünde bir mesaj geldiyse çözüm haberimizde yer almaktadır.

instagram yorum paylaşılamadı

Genellikle yorum yapılma esnasında karşımıza gelen hatalardan birisi ”Yorum engellendi” ”Yorumun paylaşılamadı. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımız düşünüyorsan bize bildir.” Herhangi bir reklam içeren ya da küfür içermeyen bir yorum yapmamanıza rağmen böyle bir hata aldıysanız ”Bizimle paylaş” alanına tıklayıp instagram yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

instagram yorum engellendi yorumun paylaşılamadı, yorum engellendi, instagram yorum engellendi, instagram yorum paylaşılamadı, instagram yorumun paylaşılamadı, yorumun paylaşılamadı

Ama bilmeniz gereken noktalar ise;

  • İnstagram hesabında üst üste yorum yaparsanız bu uyarıyı alırsınız.
  • Bir özelliğin fazla kullanılması durumunda 24 saat içerisinde herhangi bir yorum yapmayalım. Ardından telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim.
  • Yapılan bu işlem ardından telefonu da kapatıp açalım.
  • Ve ardından instagram’da yorum yapmayı paylaşabilirsiniz.

instagram yorum engellendi yorumun paylaşılamadı sorun yaşarsanız durumu bizimle aldığınız hatayla birlikte aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here