instagram Yorum Beğenemiyorum Neden‘i noktasında sebeplerini ve yapılacak olan işlem ayarlarını makalemizde sizlere sunacağız. İnstagram hesabında paylaşımlarda yapılan yorumların beğenilmesinde engel oluştuğundan ötürü bu engelin nasıl kalkacağını yazımızda anlatımını sağlayacağız.

Her geçen gün kendini yeni bir güncelleme ile geliştiren ve kısa süre içerisinde tüm dünyanın en çok giriş sağlanan uygulamalarından biri olan İnstagram hesaplarına artık yapılan yorumları beğenme durumu gelmiştir. Getirilen bu yeni özellik ile birlikte yapılan paylaşımların beğenilmesi aynı anda yorumun altında yorum başlatabiliyorsunuz. Güncelleme geldikten sonra hesapların tümüne aynı an itibariyle gelmediğinden ötürü zaman dilimi içerisinde tüm kullanıcılarda faal edilmek üzere işlem sağlanmaktadır. Yani uygulamaya yeni bir özellik geldiğinde bu anında tüm kullanıcıların hesabında lans edilmiyor, aradan zaman geçtiği andan itibaren otomatik olarak tüm hesaplara yayılmaktadır. Şimdi gelelim instagram hesabında yapılan yorumların tarafınızdan neden beğenilmediğini sizlere sunumunu gerçekleştirmeye.

instagram Yorum Beğenemiyorum Neden

instagram yorumları beğenemiyorum, instagram yorum beğenmiyor, yorumları beğenemiyorum, instagram beğenmeme sorunu, instagram beğeni engeli, beğenilmiyor, instagram hesabında yorumları beğenemiyorum, artık yorumları beğeni sağlayamıyorum yönündeki yaşanan aksaklıkların önüne geçilebilmesi adına ayarlarınızı nereden sağlanacağını anlatacağız.

instagram Yorum Beğenemiyorum Neden, instagram yorumları beğenemiyorum, instagram yorum beğenmiyor, yorumları beğenemiyorum, instagram beğenmeme sorunu, instagram beğeni engeli, beğenilmiyor

İnstagram Yorum Beğenmiyor

İnstagram hesabında bir özellik çalışmıyorsa bunun temelinde yatan sebeplerden biri uygulama ile ilgili farklı programlar kullanmanızdan kaynaklanmaktadır. Yani takipçi kazanmak ya da beğeninin artması için kullandığınız yersiz uygulamalara son vermediğiniz için bu yönde işlemleri yapamamaya devam edeceksiniz.

  • Çözüm için ya da güncellemenin sizin telefonunuzda da ele alınabilmesi için ilk olarak,
  • Uygulamayı kapatıyoruz, daha sonrasında gerekirse İnstagram’ı telefonunuzdan siliyorsunuz.
  • Yeniden yüklemesini sağlayıp cihazınızı kapatıp açıyorsunuz. Son sürüm yüklü olup olmadığından emin oluyoruz.
  • Bu yönde yaptığımız deneme sonrasında problemin kalmamış olması gerekiyor hala daha sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımları yapıyoruz.

İnstagram Beğeni Engeli

Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi denedikten sonra problemin devam ettiğini gördüyseniz eğer bu durumda www.instagram.com adresine giriş işlemi sağlıyoruz.

  • Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra şifrenizi değiştirip devamında izin verilen uygulamalar içerisinde izin verilen uygulamaları engellemeyi deniyoruz.
  • Ayarları sağladıktan sonra tekrar deneme sağlayın hala daha düzelmediyse yine ayarlara devam ediyoruz.

instagram Yorum Beğenemiyorum Neden, instagram yorumları beğenemiyorum, instagram yorum beğenmiyor, yorumları beğenemiyorum, instagram beğenmeme sorunu, instagram beğeni engeli, beğenilmiyor

İnstagram Yorumları Beğenemiyorum

Yaptığımız işlem ayarları sonrasında problem henüz daha giderilmediyse özelliği kullanan bir arkadaşınızın telefonundan giriş yapmayı deneyin.

Ancak telefon ile alakalı sorun yaşamadığınız için problem bundan kaynaklanmayabilir. Yinede denemenizde fayda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz