Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda instagram yemek kısmı açılmıyor çıkmıyor sorununun çözümüne yönelik işlem detaylarını kaleme aldık.

İnstagram’ın keşfet alanını eminim siz de herkes gibi kullanıyorsunuzdur. Keşfet kısmına düşmüş bir gönderi herkes tarafından beğenilmiş ve yorumlanmış gönderilerdir. İnstagram’da bunu bildiği için bu alanı özelleştirmiş durumdadır. instagram yemek kısmı açılmıyor çıkmıyor ise buna neden olan etkenlerin neler olduğunu aktaracağız.

  • Keşfet alanına geldiğinizde üst tarafta kategoriler bulunmaktadır. Bu kategoriler içerisinde yemek bölümüne girmeye çalışıyorsunuz ancak girilmiyor ise nedenlerini sıralayacağız.

instagram yemek kısmı açılmıyor çıkmıyor

instagram yemek kısmı görünmüyor

instagram yemek kısmı görünmüyor ise üzülmenize ya da surat asmanıza gerek bulunmamaktadır. Beraber gerçekleştireceğimiz ayarlar doğrultusunda sorununuzu kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.

  • instagram uygulamanızdaki yemek kategori alanı keşfet bölümünde yer almaktadır.
  • Keşfet kısmına girdiğinizde üst tarafta kategoriler bulunmaktadır.
  • Buradaki kategoriler kısmında yemek seçeneğini görebilirsiniz.
  • İnstagram hesabınızın giriş bilgilerine hakimseniz eğer uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Yükleme işlemleri bitiminde tekrar aynı alana geldiğinizde bu özelliğin belirtilen yerde olduğunu görmelisiniz.

instagram yemek kısmı çıkmıyor

instagram yemek kısmı açılmıyor çıkmıyor

instagram yemek kısmı çıkmıyor sebeplerinden birisi de daha öncesinde bir kısıtlama almış olmanızdadır. Böyle bir kısıtlama aldıysanız eğer o kısıtlamanın bitmesini bekleyin. Kısıtlama almadıysanız bu durumda özelliğin sizde çıkmadığını instagram yetkililerine bildirin.

  • Sorun bildirme işlemleriniz için ilk olarak uygulamanıza girip profil alanına gelin.
  • Sonrasında ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştirin.
  • Ayarlar bölümünden ‘’Yardım’’ oradan da ‘’Sorun bildir’’ üzerine tıklayıp uygulamamızda yaşanan problemi detaylı bir şekilde instagram yetkililerine bildirin.

Hızlı bir şekilde netice almak istiyorsanız bahsettiğimiz bu işlemlerin dışında bir de farklı bir cihazdan hesabınıza girerek deneme gerçekleştirin. Orada geliyor sizin telefonunuzda gelmiyorsa telefonunuz ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

Yemek kategorisi eşinizin takip edebileceği en güze alanlardan birisidir. Yine buradaki kategorilerin tamamı sizin keşfet alanınızda daha rahat bir gezinti sağlamanız içindir. İnstagram uygulamanızda yaşadığınız farklı sorunları bize yorum alanından bildirebilirsiniz. Genel anlamda meydana gelen sorunları anında devreye almaktayız. Kontrolleri bu doğrultuda sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here