instagram yedekleme alma indirme. İnstagram uygulamasına yapılan paylaşımların yedeklemesi için ikinci bir uygulamanıza gerek bulunmamaktadır.

Fotoğraflarımızın ve videolarımızın paylaşımını sağlamış olduğu uygulamalardan birisi olan instagram hesabında kullanıcılar hesabı güvene almak istemektedir. İnstagram uygulaması her geçen gün kendi içerisinde güncellemeye gitmektedir. Ve kullanıcıların yaşadıkları problemlerle ilgili olarak da isteklerini sunmaya devam etmektedir.  Artık internet üzerinden verilen üçüncü parti uygulamalarını yedekleme işlemleri için kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Ayarlar alanına getirilen veri indirme özelliğiyle birlikte instagram hikayelerinde paylaşılan videoları, resimlerin yedekleme alınmasına ilişkin işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Veri indirmenin nasıl yapıldığını ve bu işlemlerin nasıl sonuçlandırılacağını ise bir çok kullanıcı bilmemektedir. Hazırlanan bu yazımızla birlikte verilerin yedeklerini talep ederek bilgilerinize saklayabilirsiniz.

instagram yedekleme alma indirme

İnstagram yedekleme, instagram yedek nasıl alınır?, instagram yedek indirme, instagram yedeklerini nasıl indirebilirim?, instagram yedek alma, instagram’da fotoğrafların yedeğini alma, instagram yedek almak için ne yapmam gerekiyor. Sosyal medyanın en popüler uygulamasından biri olan instagram hesabında tüm paylaşımların yedeğini alabilmeniz için uygulama içerisinde neler gerekli onları sizlere sunacağız.

instagram yedek nasıl alınır

İnstagram hesabında yedek alabilmeniz için öncelikle hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra ise profil alanına geliyoruz. Profile geldikten sonra sağ üst alanda var olan üç çizgili bölüme tıklıyoruz. Gelen ekranın altında ”Ayarlar” kısmını bulacaksınız. Ayarlar alanına tıkladığınız da burada karşımıza seçenekler gelecektir.

  1. Gelen seçenekler alanında ”Veri indirme” yazısını göreceksiniz. Buraya tıklıyoruz.
  2. Buraya tıkladığınızda karşınıza mail adresinizin olduğu bir alan gelecektir.
  3. Mail adresiniz doğru ise indirme talep et ikonuna tıklıyoruz.
  4. İndirme talep et dedikten sonra instagram verilen mail adresine linkin gönderim işlemlerini sağlayacaktır.
  5. Gönderilen linke tıkladığınız da ise instagram’a ait bilgiler fotoğraflar, videolar ve hikaye paylaşımında yaptığınız gönderilerin yedekleme işlemleri sağlanmış olacaktır.

instagram yedekleme alma indirme işlemleri sonrasında instagram’ın mailinize gönderilen linki 4 gün sonrasında pasif duruma gelecektir. Bundan dolayı yedekleme inmez ise tekrar talepte bulunabilirsiniz.

instagram yedekleme alma indirme, yedek alma, yedek indirme, instagram yedek alma, instagram yedek indirme, instagram yedek nasıl alınır instagram yedekleme alma indirme, yedek alma, yedek indirme, instagram yedek alma, instagram yedek indirme, instagram yedek nasıl alınır instagram yedekleme alma indirme, yedek alma, yedek indirme, instagram yedek alma, instagram yedek indirme, instagram yedek nasıl alınır instagram yedekleme alma indirme, yedek alma, yedek indirme, instagram yedek alma, instagram yedek indirme, instagram yedek nasıl alınır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz