instagram Yazışma Oluşturulamadı Hatası ile ilgili çözümün sonuca varabilmesi ve tekrarında yaşanmaması için yapılacak işlem işlem adımlarını paylaşacağız. İnstagram’da arkadaşlarımıza attığımız mesajlarda gelen yazışma oluşturulamadı problemi için yapılması gerekenleri yazımızda sunacağız.

Akıllı telefonların vazgeçilmez sosyal medya uygulamalarından biri de İnstagram uygulamasıdır. Gün geçtikçe kendini geliştirmesinden ötürü kullanıcılar bu ağı bir mesajlaşma platformu olarak da kullanmaya başlamışlardır. Yakın zaman içerisinde getireceği hedeflenen görüntülü ve sesli mesaj özelliği birlikte artık daha aktif olacak şekilde kullanılması hedeflenen uygulamada yaşanan bazı aksaklıklar kullanıcıların da hayli canını sıkmaktadır. Hal böyle olunca problemin tekrarlanmaması ve sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirmesi için mesaj gönderimi esnasında tekrarında giriş yapıldığında ”Yazışma oluşturulamadı” probleminin çözüme ulaşması için yapılacak olan işlem adımlarını sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz.

instagram Yazışma Oluşturulamadı Hatası

yazışma oluşturulamadı, instagram yazışma hatası, instagram mesaj sorunu, instagram mesaj gitmiyor, mesaj gitmiyor, instagram yazışma da sorun oluşuyor, instagram mesaj gönderilmiyor, instagram mesaj gitmiyor gibi yaşanan problemlerin temelinde yatan nedenin neyden kaynaklandığını ve bunun nasıl giderileceğini sizlere sunumunu yapacağız.

İnstagram Yazışma Hatası

Öncelikle tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi instagram uygulamasında da artık bir kısıtlama bulunmaktadır. Yani örneğin siz 24 saat içerisinde 10 dan fazla kişiye mesaj gönderdiniz.

  • Mesaj gönderimi gerçekleştirdiğiniz kişiler tarafınızda herhangi bir geri dönüş sağlamadıysa bu durumda instagram tarafından kısıtlama getirilmiş olabilir.
  • Peki bu durumda ne yapılması gerekiyor.
  • Belli bir süreliğine hiç kimseye mesaj gönderimi sağlamayalım.
  • Telefonu kapatıp tekrardan açtıktan sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyerek başka bir kullanıcılardan kendinize mesaj atmayı deneyin.
  • Yapacağını ayarlar sonrasında problemin giderileceğini görebilirsiniz.

instagram Yazışma Oluşturulamadı Hatası, yazışma oluşturulamadı, instagram yazışma hatası, instagram mesaj sorunu, instagram mesaj gitmiyor, mesaj gitmiyor

İnstagram Mesaj Sorunu

Yaptığınız işlem ayarları sonrasında instagram hesabında yaşadığınız mesaj sorunu hala daha devam ediyorsa bu durumda işlem ayarlarımızın devamını sağlıyoruz.

  • İnternet veri tabanı kaynaklı bir problem ile karşı karşıya kalmış olabileceğinizden ötürü interneti kontrol ediyoruz.
  • Kontrollerinizi sağladıktan sonra sorunun giderildiğini sizlerde görebilirsiniz.
  • Yani mesaj gitmiyor, ya da gelmiyorsa bunun en büyük nedenlerinden biri de internet veri bağlantısının olmamasından da kaynaklanmaktadır.

instagram Yazışma Oluşturulamadı Hatası, yazışma oluşturulamadı, instagram yazışma hatası, instagram mesaj sorunu, instagram mesaj gitmiyor, mesaj gitmiyor

Hesabınızda karşılaştığınız farklı sorunlar noktasında çözüm üretebilmemiz için yaşadığınız tüm sıkıntıları bizlere yorum bölümünden iletimini gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz