Paylaş

instagram yaşlandırma yapmak istiyorum. Yaşlandırmayı instagram üzerinden mi yoksa farklı bir uygulamadan mı yapılıp yapılmadığını anlatacağız.

İnstagram’ın yaşlandırma programı FaceApp uygulamasıdır. Yani kendi içerisindeki filtreler içerisinde sizler yaşlandırma sağlayamıyorsunuz. Genel itibariyle kullanıcılar yaşlandırma resimleri görünce hemen yüz filtreleri alanına girmektedir. Sadece yaşlandırma değil gençleştirme yapan arkadaşlarımızı da görebiliyoruz. Fotoğraflar üzerinden yapılan değişiklikler tüm platformlarda yayınlanmaya başlayınca ister istemez kişiler bu ayarların nereden sağlandığını da araştırmaktadır. Çoğu kullanıcının hataya düştüğü nokta ise bu özelliği kendi instagram hesaplarının içerisinde aramasıdır. Bazı arkadaşlarınız resimlerin düzenlemesini yaptıktan sonra paylaşımları yapmaktadırlar. Yaptıkları paylaşımların sağ alt alanına baktığınızda FaceApp adı altındaki bilgilendirmeyi görebilirsiniz. Uygulama instagramın yan uygulaması olarak adlandırılıyor diyebiliriz.

instagram yaşlandırma yapmak istiyorum

İnstagram yaşlandırma bende yok, instagram yaşlandırma ben de çıkmıyor, instagram yaşlandırma programı var mı, instagram yaşlandırma nasıl yapılır, instagram yaşlandırma nereden yapılır, instagram yaşlandırma özelliği benim hesabıma gelmedi. Şeklinde arayışlarınızın farkına vardığımızdan dolayı yazımızı yazma ihtiyacı duyduk. Okuyacağınız makalemizle birlikte aklınıza takılan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

instagram yaşlandırma bende çıkmıyor

İnstagram, facebook ve whatsapp hesapları üzerinden yaşlandırılmış resimleri bugünlerde daha sık görüyoruz. Haliyle yapılan paylaşımlar hem dikkat çekiyor hem de kendimizin de o halini görmek istiyoruz.

instagram yaşlandırma yapmak istiyorum, instagram yaşlandırma bende yok, instagram yaşlandırma çıkmıyor, instagram yaşlandırmayı bulamıyorum, instagram yaşlandırma gelmedi, instagram yaşlandırma görünmüyor

Eminim sizlerde instagram hesabına girip yüz filtreleri alanından yaşlandırmaya yönelik işlemlerle ilgili filtreyi arama yaptınız. Ancak bu aramalarınızda sizin hesabınızda olmadığını görünce panik ve sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Aslında uygulama ile alakalı bir sorunun olmadığını dile getirebilirsiniz. Çünkü ilgili özellik instagram hesabının kendi içerisinde yer almamaktadır.

Programı Play store ya da Apple store alanına girerek FaceApp yazıp indiriyoruz. Bunun sonrasında hangi fotoğrafın yaşlılık halini görmek istiyorsanız onun üzerinde oynamalarını sağlayıp düzenlemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

FaceApp uygulaması hakkında merak ettiklerinizi yine hazırlanan yazılarımızda bulabilirsiniz. Daha öncesinde yayınladığımız yazı içerisinde uygulama nedir, nasıl indirilir ve ne işe yarar gibi sorunların tamamını anlatmış bulunuyoruz. Daha rahat bulunabilmesi için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız halinde doğrudan FaceApp ile ilgili yazımıza erişim sağlayabilirsiniz. Farklı sormak istediklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here