Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz yazımızda instagram yasaklı etiketler nelerdir bulma işlem aşamalarınızı detaylı olacak şekilde sizlere aktaracağız.

Herkesin üzerinde durmuş olduğu bu konunun ayrıntılarını hazırladığımız makalemizde ele alarak aklınızdaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldıracağız. instagram yasaklı etiketler nelerdir bulma işlemlerini birlikte kontrol ederek bundan sonraki evrede yasaklı etiket kullanmamanızı imkan sağlayacağız.

İnstagram hashtag paylaşımları herkes için önemlidir. Çünkü vereceğiniz etiketler o konu ile ilgili keşfet alanına düşmeye ve yapmış olduğunuz paylaşımı fazla kişiye göstermeye imkan sunmaktadır. Bunlar arasında hangilerinin yasak olduğunu nasıl anlayacağını konu alacağız.

instagram yasaklı etiketler nelerdir bulma

instagram yasaklı etiketler

instagram yasaklı etiketler için izlediği politika tamamen topluluk kurallarına uyulmasıyla alakalı bir durumdur. Ve siz bu hashtag paylaşımlarını kullanmışsanız da o paylaşımların hesabınızdan kaldırıldığını da bilmeniz gerekiyor. Peki hangi etiklerin yasaklı olduğunu merak ediyorsanız onunda bilgisini vereceğiz.

Yasaklı etiketlerin hepsini şuan da sizinle tek tek paylaşma gibi bir durumumuz söz konusu değildir. Nedeni ise instagram’ın bu etiketleri gösterdiği bir alanı henüz daha bulunmamaktadır. İlerleyen dönemlerde böyle bir özelliği hesaplara dahil ederse de bu ayarlara nereden ulaşacağınızı sizin için kaleme alacağımızı bilmenizi isteriz.

İnstagram uygulamasında şuan da tahmini sayı olarak belirtecek olursak 120 Bine yakın etiketlemeye yasak getirilmiştir. Yasaklanan etiketleri sizin de tahmin edeceğiniz üzere kullanımını sağlayamıyorsunuz. Etiketin yasak olduğunu nasıl anlayacağınıza ise birlikte bakalım.

instagram yasaklı etiketleri bulma

instagram yasaklı etiketler nelerdir bulma

instagram yasaklı etiketleri bulma işlemi ise sanıldığından daha kolaydır. Örneğin siz bir gönderiye etiket vermek istiyorsunuz ve vermiş olduğunuz etiket otomatik olarak çıkmamaktadır. Buradan şunu çıkarmalısınız; Bu etiket yasaklı ve instagram tarafından yayına verilmesine izin verilmemektedir. Belirtilen şekilde yasaklı etiketlerin neler olduğuna çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

2020 Yılı itibariyle göze çarpan yasaklı etiketler ise; #asia #attractive #assday #beautyblogger #brain #babe #bikinibody #boho #books #beyonce #costumes #curvy #curvygirls #desk #direct #dm #date #dating #adultlife bu ve benzeri şekilde sıralamak mümkündür. Yukarıdaki kelimeler sadece bizim tespit ettiğimiz birkaç kelimedir. Bu kelimeleri siz çoğaltabilirsiniz. Uygulama ile ilgili sormak veya eklemek istediğiniz farklı bir husus varsa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here