instagram yapılan beğeniyi kaldıramıyorum beğeniyi silemiyorum diyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. İnstagram hesabında birinin beğenisini nasıl kaldırabileceğinizi ve tamamen silineceğini yazımızda konu alacağız. Böylelikle sorunsuz bir şekilde gezintinize devam edebilirsiniz.

Günlük yaşantımız da konuşmadığımız bir çok kişi instagram uygulamasında yani sosyal medya hesaplarında takip ediyor olabilirsiniz. Ya da hayatınızda bir sevgiliniz var ise mutlaka kıskanma vardır. Bu sebepten ötürü instagram hesabında yapılan bir paylaşıma atılan yorumu sizler kaldırma özgürlüğüne sahipsiniz. Lakin bu beğeni için geçerliliğini korumamaktadır. Eğer kişi sizin resminizi beğenmişse siz o beğeniyi geri alamazsınız. Eğer sevmediğiniz kişi bu beğeni yapmışsa buna katlanabilirsiniz. Ya da kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız sizin instagram hesabında hoşlanmadığı bir kişi yapılan video ya da resim paylaşımına gelecek olan beğeni sonrasında huzursuz olabilir. Bu da doğal olarak sizi sıkıntıya sokacaktır. Ancak makalemizi inceledikten sonra böyle bir sıkıntıya girmenize gerek kalmayacaktır.

instagram yapılan beğeniyi kaldıramıyorum

instagram yapılan beğeniyi kaldıramıyorum, beğeniyi kaldıramıyorum, beğeni silme, instagram birinin beğenisi silme, instagram beğeniyi silemiyorum, instagram beğeni kalkmıyor, beğeni kalmıyor, beğeni geri alınmıyor, instagram beğeni geri alma gibi işlem ve ayarlar için neler yapılması gerektiğini konu aldığımız bu yazımızda tüm işlemlerinizi aşağıdaki gibi sağlayabilirsiniz.

İnstagram beğeniyi silemiyorum

Sosyal medyanın en popüler ağı instagram uygulamasında size gelen bir beğeniyi silmeye kalkmak için boş yere farklı uygulamalar kullanmayı denemeyin. Yapılması gereken işlem ayarlarını yazımızda anlatıyor olacağız.

Uygulama kullanarak beğeniyi kaldırma gibi bir adım yapmak istememizdeki sebep hesabınıza virüs bulaşmasını istememizden kaynaklıdır.

  • Peki akıllara soru işareti getiren beğeniyi nasıl sileceğim sorusuyla alakalı olarak çözüm nedir?

İnstagram beğeni kalkmıyor

Uygulamanızda beğeninin kaldırılmamasıyla alakalı olarak yapılması gereken ilk işlem hesabınıza giriş yapmak olacaktır.

Hesaba giriş sağladıktan sonra bir tane resim ya da video paylaşımı sağladınız. Bu paylaşıma istemediğiniz bir kişi beğeni koydu. Yapılan beğeni kalkmadığı için o beğeni yapan kişinin profiline geliyorsunuz.

Profile giriş sağladığınız kullanıcının sağ üst alanında yer alan üç noktalı bölüme tıkladıktan sonra ”Engelle” seçeneğine tıklayıp engellemesini sağladığınız andan itibaren o kişinin sizin profilinizde yaptığı tüm beğeniler gidecektir. Ancak eğer engellemeyi geri kaldırmanız durumunda yeniden beğeniler geri gelecektir.

instagram yapılan beğeniyi kaldıramıyorum sorunu için yapılacak işlem ayarları için yapılacak işlem adımlarını paylaştık umarım faydasını görürsünüz. İyi gezintiler dilerim.

instagram yapılan beğeniyi kaldıramıyorum, beğeniyi kaldıramıyorum, beğeni silme, instagram birinin beğenisini silme, instagram beğeniyi silemiyorum, instagram beğeni kalkmıyor, beğeni kalmıyor instagram yapılan beğeniyi kaldıramıyorum, beğeniyi kaldıramıyorum, beğeni silme, instagram birinin beğenisini silme, instagram beğeniyi silemiyorum, instagram beğeni kalkmıyor, beğeni kalmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz