Paylaş

instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum. İnstagram hesabı kapandı geri açmak için hangi yöntemlerin hangi formun doldurulması gerektiğini ele aldık.

Her geçen gün kendisini daha da geliştirerek kullanıcılarının göz bebeği haline gelen instagram vazgeçilmez sosyal medya ağlarından biri olmayı başarmıştır. IGTV ve görüntülü konuşma özelliğinin de gelmesiyle birlikte her geçen gün popülerliği daha da artmaktadır. Tabi instagram hesabında çeşitli hatalarla karşılaşan kullanıcıların sayısı da oldukça fazladır. Biz de hesaplarda yaşanan ve alınan hatalar için bir çok yazımızı sizlere sunmuştuk. Hazırladığımız bu yazımızda ise yanlışlıkla kapatılmış olan bir hesabın tekrardan açılımını noktasında nelerin gerekli olduğunu kontrol edeceğiz. Gerçekleştireceğimiz bu işlemler sonrasında kapatılmış olan bir hesabın nasıl geri açılacağına göz atacağız. Hesabımı yanlışlıkla kendim kapattım nasıl geri alabilirim? Sorunun yanıtı aşağıda yer almaktadır. Bazen de instagram izlenilen politika doğrultusunun dışına çıkan hesapları kapatmaktadır. Bunu da yazımıza dahil ederek işlemleri ele alacağız.

instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum

instagramı yanlışlıkla kapattım, instagram hesabımı nasıl geri alamıyorum, instagram geri açamıyorum, instagram kapatıldı nasıl açacağım, instagram kapattığım bir hesabı açmak istiyorum, instagram kapattığım hesabı açamıyorum, instagram hesabını açmak istiyorum, instagramı nasıl geri alabilirim?. Kullanıcıların instagram hesaplarında bazen araştırma içerisine girdiklerinde hesaplarını yanlışlıkla kapatılabiliyor ya da hesabı instagram tarafından yanlışlıkla kapanabiliyor. Bu ve benzeri durumlar da geri kurtarılabilmesi için izlenecek yöntemleri detaylandırıyoruz.

instagram kapatıldı açamıyorum

İnstagram hesabınızda gezinti sağladığınız süre dilimi içerisinde şayet bir anda hesabınız kapatıldı ya da siz kendiniz yanlışlıkla kapattı iseniz durumu kontrol edeceğiz. Kapatılmış olan bir instagram hesabının tekrar size geçilebilmesi için beraber sağlayacağımız işlemler sonrasında çözüm ardından gelecektir.

  • instagram hesabını açma linkine tıklamanız durumunda karşınıza ”İnstagram hesabım donduruldu” adı altında bir sayfa gelecektir.
  • Gelen sayfa da kişisel hesap mı yoksa şirket hesabı mı? Bunları belirterek formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.
  • İnstagram yetkilileri tarafından belirtilen durum kapsamlıca inceleme altına alınacak ve bu inceleme kapsamında sizlerin ”İletişim mail adresine” geri dönüş bildirimi olacaktır.
  • Bu geri dönüş instagram’ın yoğunluğuna bağlı olacak şekilde yapıldığını unutmamanız da fayda bulunmaktadır.

Sağladığımız bu işlemler sonrasında instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum problemi giderilmiş olacaktır. Olur da sorununuz devam ediyor ise yorumdan durumu bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum, instagram yanlışlıkla kapattım, instagram geri alamıyorum, instagram gerçi açamıyorum, instagram geri alma, instagram kapattım açamıyorum

instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum, instagram yanlışlıkla kapattım, instagram geri alamıyorum, instagram gerçi açamıyorum, instagram geri alma, instagram kapattım açamıyorum

instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum, instagram yanlışlıkla kapattım, instagram geri alamıyorum, instagram gerçi açamıyorum, instagram geri alma, instagram kapattım açamıyorum

6 YORUMLAR

  1. Hesabımı dondurcam diye yanlışlıkla hesabımı silmişim formu dolduruyorum epostami da dogru yaziyorum ama epostama mesaj gelmiyor lutfen yardim edermisiniz acilen

  2. Merhaba , 1 yıl önce instagramı dondurdum açmak istediğimde kullanıcı adı bulunamadı dedi. Formu doldurdum ardında gelen maile cevap olarak fotoğrafımla beraber kodu gönderdim. Giriş yapabilirsiniz diye mail geldi denedim yine açılmadı. Formu tekrar göndermek istediğimde sürekli sorun oluştu dedi. Ne yapmam lazım?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here