Paylaş

instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarar. İnstagram hesaplarında baş gösteren yakın arkadaşlar hakkında merak ettiklerinizi yazımızda cevaplandıracağız.

Her sosyal medya uygulaması farklı bir özellik getirirken instagram uygulaması bu yeniliklerin tamamını kendi içinde yapmaktadır. Dolayısıyla kullanıcı kitlesi de buna nazaran artış göstermektedir. İnstagram hesabında gezinti sağladığınız sırada eminim sizlerde ”Yakın arkadaşlar” sekmesini görmüşsünüzdür. Bir çok instagram kullanıcısı yakın arkadaşlar ne demek olduğunu, bunun neden geldiğine dair bilgileri bilmemektedir. Biz de yakın arkadaşlar yazısı sonrasında bu işlemlerin ne işe yaradığını anlatacağız. İnstagram uygulamasına sadece bunlar değil daha bir çok yenilik geleceği kesindir. Whatsapp uygulamasında görmüşsünüzdür sadece şunlarla paylaş. İşte instagram hesaplarında bulunan ”Yakın arkadaşlar” seçeneği de bu işe yaramaktadır. İsterseniz bu alandan hikayenizi paylaşmak istediğiniz kişileri seçmeden yakın arkadaşlar diyerek sadece bu arkadaşlarınızın görmesini sağlayabiliyorsunuz.

instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarar

İnstagram yakın arkadaşlar yazıyor, instagram yakın arkadaşlar ne demek, instagram hesabımda yakın arkadaşlar var ne yapmam gerekiyor. Hesabınız da bulunan tüm işlemleri dakikasında öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Aslında gelen yenilik bundan sonraki süreç içerisinde yaptığınız paylaşımlar için de oldukça eğlenceli bir hal alacaktır. Görmesini istemediğiniz kişilerin paylaşımlarını görmeden belirlediğiniz kişilere paylaşım yapabilirsiniz.

instagram yakın arkadaşlarım ne oluyor

Öncelikle yakın arkadaşlar alanına gelebilmek için profil kısmına gelerek sağ üst alanda bulunan (…) üç çizgili butona tıklıyoruz. Gelecek olan ekranda ”Yakın arkadaşlar” yazısını göreceksiniz.

instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarar, instagram yakın arkadaşlar, yakın arkadaşlar nedir, yakın arkadaşlar ne işe yarar, instagram yakın arkadaşlarım ne oluyor, instagram yakındakiler

Yakın arkadaşlar bölümüne girdiğiniz de burada instagram hesabında mesajlaşma içerisinde olduğunuz ya da takip ettiğiniz kişiler gelecektir. Gelen kişilerin sağında yeşil ”Ekle”yazısı vardır. Tek tek hepsine ekle demeniz halinde artık yakın arkadaş listeni tam anlamıyla belirlemiş olacaksınız.

Tabi bu işlem ardından işlemler tamamlanmıyor sizler istediğiniz taktirde bu alandan kişiyi çıkarabilir ya da bu liste üzerinde düzenleme sağlayabilirsiniz. Çünkü bu liste ilerleyen dönemlerde hikaye paylaşımlarında vs. karşınıza gelecektir.

instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarar diye merak etmiş olanlar için kısaca ön bilgilendirme sağlamış bulunuyoruz. Liste için ekle demeniz yeterliliğini korumaktadır.

instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarar, instagram yakın arkadaşlar, yakın arkadaşlar nedir, yakın arkadaşlar ne işe yarar, instagram yakın arkadaşlarım ne oluyor, instagram yakındakiler instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarar, instagram yakın arkadaşlar, yakın arkadaşlar nedir, yakın arkadaşlar ne işe yarar, instagram yakın arkadaşlarım ne oluyor, instagram yakındakiler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here