Paylaş

instagram yakın arkadaş ekleyince bildirim gidiyor mu. Yakın arkadaşlar listesine ekleme yaptıklarıma bildirim gider mi sorusunun cevabını yazımızda paylaşacağız.

Yeni gelen özellik herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Yakın arkadaşlar listesine ekleme yapmış olduğunuz kişilere özel paylaşımlarınızı sağlayabiliyorsunuz. Özellikle hikaye alanında tüm takipçilere değil de yakından arkadaşlara paylaşım yapmak isteyen kullanıcı kitlesi için bu özellik oldukça işe yaramaktadır. Fakat özellik ile ilgili bir çok merak edilen bilgilerinde olduğunu söylemekte fayda bulunmaktadır. Yakın arkadaş listesine birini ekleme sağladığınız da o kişiye bunun bildirimi gidiyor mu gitmiyor mu? Sorusu merak edilmektedir. Biz bu sorununuzun yanıtsız kalmaması adına incelemeleri yaparak deneme yanılma yöntemiyle işlem gerçekleştirmesi sağladık. Yaptığımız işlemlerin neticesi aşağıda sizlerle belirtilmiştir.

instagram yakın arkadaş ekleyince bildirim gidiyor mu

İnstagram uygulamasında birini yakın arkadaşlar listesine eklediğimde karşı tarafa bildirim gider mi?, instagram yakın arkadaşlara ekleyince uyarı karşı tarafa gidiyor mu?, instagram yakın arkadaşlar listesine eklediğim kişiyi çıkardığımda karşı tarafa bunun bildirimi gider mi? Evet şuanda uygulama içerisinde yakın arkadaşlar çılgınlığı hızlı bir şekilde devam etmektedir. Hikayeleri daha farklı renkle görebileceğiniz ve yaptığınız hikaye paylaşımları da sadece onlara özel yapabileceğiniz yakın arkadaşlar alanı oldukça işlem görmektedir.

instagram yakın arkadaş ekleyince uyarı gider mi

Şimdi öncelikle sizler yakın arkadaş olarak listenize ekleme yaptığınız bir kişinin bunu bilip bilmediğini merak ediyorsunuz. Sizin yakın arkadaş alanına ekleme yaptığınız kişiye bildirim gitmeyeceği için bunu bilmesi imkansızdır. Onun dışında bu listeden tekrar o kişiyi çıkardığınız da da yine aynı şekilde o kişinin bu işlemden haberi olmayacaktır.

instagram yakın arkadaş ekleyince bildirim gidiyor mu, yakın arkadaş eklendiğinde bildirim gider mi, instagram yakın arkadaşlara bildirim gider mi, instagram yakın arkadaşlara bildirim gitmesin, instagram yakın arkadaş eklenince uyarı gider mi, instagram yakın arkadaş

Tabi yakın arkadaşlar seçeneği sadece hikaye paylaşımlarında o arkadaşlarınıza özel yapılan bir alan değil. Bir de tüm hikaye bildirimleri yakın arkadaşlar listesinde olan kişilerin hikaye paylaşımları yeşil olacak şekilde sizlere sunulmaktadır.

instagram yakın arkadaş ekleyince bildirim gidiyor mu? Sorusunun yanıtını yukarıda sizlere verdik. Tüm bunların haricinde farklı merak ettiğiniz bir alan varsa bunu yorumdan bizlere paylaşabilirsiniz.

Bir de sizin için hazırlamış olduğumuz Windows 10 kamerada sorun oluştu makalemizi de inceleyebilirsiniz.

instagram yakın arkadaş ekleyince bildirim gidiyor mu, yakın arkadaş eklendiğinde bildirim gider mi, instagram yakın arkadaşlara bildirim gider mi, instagram yakın arkadaşlara bildirim gitmesin, instagram yakın arkadaş eklenince uyarı gider mi, instagram yakın arkadaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here