Paylaş

instagram videoya bakanlar gözükmüyor. Paylaştığınız videoya bakanların nerede olduğunu merak ediyorsanız bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde bir çok resim ve video paylaşımı sağlamaktayız. Resimlere ve videolara gelen beğeni ve yorumlar fazla oldukça video ya da resim gösterimleriniz daha da artırılmaktadır. Bu da hem takipçi kitlesinin artmasına imkan sağlamakta hem de görselinizi ön plana çıkarmaya öncülük etmektedir. Zaten hesabınızın herkese açık olması sonrasında video paylaşımını oldukça fazla beğeni ya da yorum alırsa kısa zaman içerisinde görüntüleme sayısında artış göreceksiniz. Ama instagram kullanıcıları videolarını görüntüleyen kişilerin sadece sayılarını değil kendilerini de görmek istemektedir. Paylaşılan videoya gelen beğenilerdeki kişileri, yorumdaki kişilerin görünebilmesine rağmen görüntüleyen kişilerin gözükmemesi ister istemez can sıkmaktadır. Ama bu durum henüz daha instagram uygulamasında aktif olan bir durum değildir. Görüntüleme sayısını sadece görebilirken video ile ilgili bakan kişileri instagram tarafınıza sunmamaktadır. Sadece instagram değil, youtube, facebook, twitter gibi uygulamalarda da sadece görüntüleme sayısı karşınıza gelmektedir.

instagram videoya bakanlar gözükmüyor

İnstagram videoma bakanlar görünmüyor, instagram videoya bakanlar nerede, instagram videoma bakanlar neden görünmüyor, instagram videoya bakanlar görünür mü, instagram görüntüleyenleri görmek istiyorum, instagram hesabında paylaştığım videoma kimler bakmış. İnstagram hesabında görüntüleme sayısı haricinde o videoya kimler bakmış bunu görmek isteyenler için yukarıda da belirttiğimiz üzere henüz daha böyle bir işlemin olmadığını belirtmek isteriz.

instagram videoya kimler baktı

Bazı alanlarda böyle bir işlemin yapıldığı belirtilse de üçüncü parti bir uygulama kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. İndirilen uygulamalarda ya da yapılan işlemler ilerleyen dönemlerde hata almanıza sebebiyet verecektir.

instagram videoya bakanlar gözükmüyor, instagram videoma kimler bakmış, instagram videoma bakanları görme, instagram videoya bakanlar nerede, intagram videoya bakanlar çıkmıyor, instagram videoya bakanları bulma

İnstagram videonuza kimlerin baktığını instagram isterse görebilirsiniz. O da şuan da böyle bir işlemi faal tutmadığından ötürü görebilmek mümkün değil gibi. İlerleyen dönemlerde gelen bir güncelleme ile görüntüleyen kişileri de sizlere göstermeye başlarsa onunla ilgili yazımız da sizlere paylaşabiliriz.

Şimdilik sadece atılan videonun görüntüleme sayısı, beğeni ve yorum yapan kişileri görebilmektesiniz. Sormak istediğiniz bir yer olursa bize durumu yorum alanında bildirebilirsiniz.

Dilerseniz instagram hesap verileri nerede bulamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here