Paylaş

instagram videolarını beğenemiyorum olmuyor. Paylaşılan videoların beğenilmesi sırasında eylem engellendi ya da beğen çalışmıyor ise çözümü yazı da ele aldık.

Telefonlarımızı elimize alır almaz artık ilk girilen sosyal medya platformu instagram olmuştur. Video ve resim paylaşım uygulaması olan instagram hesaplarında paylaşılan videolar oldukça ilgili çekicidir. Bu alan da hiç tanınmayan bir yüz anında o ülkenin fenomeni olabilmektedir. Takip sistemi üzerine kurulu bu alanda hesabı herkese aktif olan bir kişinin yapmış olduğu paylaşım çok beğeni alırsa ”Keşfet” alanında daha fazla kişiye gözükmektedir. Durum böyle olunca da beğeninin de uygulama da önemi oldukça artmaktadır. Son dönemlerde ise yaşanan beğeni sorunları arttığı için video paylaşımların beğenilmesi hususunda nelere dikkat edilmesi gerektiğine bakacağız. Gerçekleştireceğimiz bu işlem ayarları sonrasında problem yaşanmadan videoların beğenilmesine ilişkin müdahaleleri gerçekleştirebilirsiniz.

instagram videolarını beğenemiyorum olmuyor

instagram videoları beğenilmiyor, instagram video beğenme engeli mi aldım?, instagram beğeni engeli yedim, instagram videolarım neden beğenilmiyor, instagram videolarını neden beğenemiyorum?, instagram beğeni sorunu, instagram hesabımda gelen videoları engelleyemiyorum. ”Keşfet ve akış” alanında karşımıza çıkan videoların instagram hesabında beğenilmesinde var olan sıkıntı için ilgili tüm kontrolleri araştırdık.

instagram video beğenilmiyor

İnstagram içerisinde paylaşılan videolarla ilgili olarak beğenmek için beğeni ikonuna tıkladığınızda ”İşlem engellendi ya da eylem engellendi” diye bir uyarı alıyorsanız panik yapmayalım. Bu sorun ile karşılaştığınız takdirde gelen uyarının hemen altında ”Sorun bildir” üzerinden yaşanan sorunu ilgili kanala iletmemiz gerekmektedir.

Bunun dışında ise bir özellik fazla kullanıldığı taktirde instagram tarafından kısa süreli kısıtlama gelmektedir. Böyle bir durum karşısında ise 24 saatliğine beklememiz gereklidir. Bekleme aşaması sonrasında beğeniler aktif hale gelecektir.

instagram videolarını beğenemiyorum olmuyor, video beğenemiyorum, instagram video beğenilmiyor, instagram beğeni yapılmıyor, instagram eylem engellendi, instagram video beğeni sorunu

Yaşanan sorun sonrasında bekleme süresi geçmesine rağmen hala daha beğenme olmuyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Uygulama kaldırılıp yeniden yüklenmesi durumunda telefonu kapatıp yeniden açıyoruz. Bunları sağladıktan sonra da sorun devam ederse yine aynı alan üzerinden ”Sorun bildir” yapmamız gereklidir.

Şayet hala daha instagram videolarını beğenemiyorum olmuyor problemi devam ederse bunu alınan hatayla birlikte tarafımıza iletmeniz gereklidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here