Paylaş

instagram videolarım kendi kendine siliniyor. Yaptığınız video paylaşımı kendiliğinden kaybolduysa geri gelmesi için ilgili çözüm yöntemlerini anlatacağız.

Hesaplarımızda var olan paylaşımlar bizim takipçilerimiz tarafından takip edilen bir durumdur. Haliyle değer verilen paylaşımları yalnızca herkesin görmesi için gerçekleştirmekteyiz. İnstagram ise video paylaşımı için en uygun platformlardan birisidir. Hatta bu alanda kısa kısa videolar paylaşarak fenomen olan kişiler dahi bulunmaktadır. Fakat son dönemlerde bazı kullanıcılar yapmış oldukları video paylaşımlarının kendiliğinden kaybolduğuna dair bilgi alınmaktadır. Yaşanan bu durumdan ötürü baya bir kişi mağduriyet yaşadığı için işlemlerinin araştırmasını gerçekleştirdik. Birlikte yapacağımız ayarlarlar sonrasında giden videoların tekrar geri gelmesine yönelik ayarları yapacağız. Olur da işlemler netice vermez ise bu durumda hangi yöntemi izleyeceğinizi de paylaşacağız. Sizden isteğimiz bu aşama da yazı içeriğinde yer alan işlemleri tek tek ele almanız olacaktır.

instagram videolarım kendi kendine siliniyor

instagram hesabımda videolarım silindi, instagram paylaştığım videom silindi, instagram’da videom siliniyor, instagram videomu silebilir mi?, instagram’da paylaşılan bir videom silindi, instagram videom kayboldu. Paylaşımını sağlamış olduğunuz güzel bir videonun çok izlenmesinden çok instagram’daki takipçileriniz tarafından beğeni görüldükten sonra silinmesi kabul edilemez bir durumdur. Videonun neden dolayı silindiği ise merak konusu olmasından dolayı bir çok araştırma sağlanmaktadır. Yapılan bu araştırmalarınız sonuçsuz kalmaması ve ayarların nereden ve nasıl sağlanacağına ise beraber kontrol sağlayacağız.

instagram videom siliniyor

İnstagram hesabında video paylaşıldıktan sonra bir çok kişi tarafından izlenilmesine rağmen bir anda durduk yere kaldırıldığı için son derece sinir yaptığınıza eminim. Bu sizin en tabii hakkınızdır. Çünkü size özel bir videonun bu bağlamda kaybolması kabul edilir bir durum değildir. Yalnız bazı yapılan paylaşımlar olduğundan fazla şikayet alır ise bu durumda videonun kaldırılmasına yönelik işlem instagram tarafından uygulanabilir.

instagram videolarım kendi kendine siliniyor, instagram videom siliniyor, instagram videom kendiliğinden silindi, instagram videom kayboldu, instagram videom silindi, instagram videolarım nereye gitti

Bazı durumlarda da instagram dondurulup yeni açıldığında ”Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda hesabınız ile fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir ancak silinmez.” Bilgilendirmesi gelmemektedir. Yani böyle bir durumda beklerseniz instagram kendi kendine videoyu geri getirecektir.

Ama yok siz dondurmadan gittiyse bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim başka bir telefondan deneme sağlayalım. Olmaz ise instagram’a sorun bildirisinde bulunarak durumu kapsamlıca belirtip videonun size özel olduğunu ve izlenme oranını ileten bir bildirim göndermelisiniz.

instagram videolarım kendi kendine siliniyor çözüm yöntemler sonrasında aklınıza takılan sorular var ise bunu yorumda bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here