Paylaş

instagram videoları tersten oynatma. İnstagram hikaye videolarını geriden sarma işlemleri için konunun araştırmasını sağladık. Araştırma detayları haberimizde.

Video paylaşımlarının artmış olduğu bu dönemde tüm kullanıcılar video içeriklerini farklı görsellerde paylaşmaktadır. İnstagram yetkilileri ise genel olarak hikaye alanının kullanılmasından dolayı bu kısma sürekli yeni özellikler eklemektedir. Eklenen özellikler ve efektlerle birlikte videolarınızı daha kaliteli ve eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Hikaye alanına getirilen tersten video oynatma özelliği ise bu aralarda oldukça popüler haldedir. Videoların tersten doğru oynatılması ayrı bir renk katmasından ötürü bu özelliğin nasıl kullanacağını merak eden kitle sayısı da bir hayli fazladır. Videoyu tersten başlatarak çekmek isteyenler için hesap içerisinde hangi alana giriş yapmaları gerektiğine dair tüm detayları vereceğiz. Detaylar sonrasında herhangi bir sorun olmadan sizlerde hikaye alanına videonuzu paylaşabilirsiniz. O zamansa durmaya gerek yok bakalım işlemler nereden ve nasıl yapılıyormuş.

instagram videoları tersten oynatma

İnstagram hikayede videoları tersten başlatma, instagram hikayesinde video çekerken tersten başlamasını istiyorum, instagram hikaye videosunun tersten oynatma, instagram tersten videoları nasıl oynatabilirim, instagram hesabında hikaye alanında videoların tersten başlatılmasını nereden yapabilirim, instagram hikaye paylaşımlarını geriden sararak paylaşmak istiyorum, instagram videolarını ileri geri sarma. Sosyal medyanın en popüler video ve resim paylaşım platformu instagram uygulamasında videoların tersten başlatılmasına yönelik ayarları anlatmaktayız.

instagram tersten video oynatma

Videoların tersten başlatarak şekilli bir şekilde hikayede paylaşmak için uygulama alanında nelere dikkat edilmesi gerektiğine birlikte bakıyor olacağız. İnstagram hesabınıza giriş işlemleri sonrasında hesabınıza erişim sağlıyoruz.

instagram videoları tersten oynatma, videoları tersten oynatma, instagram videoyu tersten oynatma, instagram tersten video oynatma, instagram videoyu geriden başlatma, instagram videoyu geri ileri sarma

Hesaba girdikten sonra hikaye alanına geliyoruz. Hikayeye eklenecek videonun tersten oynatılabilmesi için ise video başlatılan alanın altında yer almakta olan yazıları ve seçenekleri göreceksiniz. Bu seçenekleri sola doğru kaydırdığınız da karşınıza tersten diye bir yazı gelecektir.

Onda kalmanız durumunda videoyu çekmeye başlayıp tamamlanmasını bekleyelim. Video tamamlanınca oynatmaya otomatik olarak başlanacaktır. Video ilk aşamada otomatik olarak düz çekecek. Ancak işlemler tamamlanıp oynatmaya başlandığında sizler de artık videonun tersten başlandığına şahit olmuş olacaksınız. Eğlenceli hale getirebilmek için sizlerin yeteneklerinizi ön plana çıkarmanız gerekiyor. Harici durumda eğlenceli bir durum olmayacaktır.

instagram videoları tersten oynatma işlemleri için merak edilenleri yorumda bize belirtebilirsiniz.

instagram videoları tersten oynatma, videoları tersten oynatma, instagram videoyu tersten oynatma, instagram tersten video oynatma, instagram videoyu geriden başlatma, instagram videoyu geri ileri sarma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here