Paylaş

instagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor. İnstagram video tersten yazısı çıkmıyor veya da sizin hesabınız da yoksa nedenini kontrol edeceğiz.

Youtube, facebook, twitter, instagram ve whatsapp ile birlikte bir de şuanda tik tok uygulamasında sürekli videolar paylaşılmaktadır. Video paylaşımlarının her geçen gün artış gösterdiği bu dönemde bazı kişiler attıkları videolarla para kazanmaktadır. Bazıları ise atılan videolar sonrasında ülke gündemine oturabiliyor. Yani günlük yaşantımız da videoların yeri oldukça fazlalaşmış durumdadır. Özellikle video paylaşım içeriklerin en fazla olduğu uygulamalardan birisi de hiç şüphesiz instagram uygulamasıdır. İnstagram’ın hikaye alanına atılan paylaşımlar ise çığ gibi büyümektedir. Gelen yeniliklere bakıldığında ise hikaye kısmında olağan üstü bağlantılar eklenmektedir. Örneğin superzoom özelliğine eklenen yeniliklerle birlikte yaprak dökümlü bağlantılar kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında tersten video özelliği ise atılan hikaye paylaşımlarına renk katmış durumdadır. Yeniliklerin dur durak bilmediği instagram hesaplarında tersten video bağlantısının nerede olduğuna dair bilgilerin bilinmediği tespit edilmiştir. Aslında bilen kişiler de bu alana erişim sağlandığında kendilerinde olmadığını dile getirmektedir. Bundan ötürü biz de ayarlarınıza beraber bakarak sorunumuzu çözüme kavuşturacağız.

instagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor

İnstagram tersten oynatma bende yok, instagram videolarını tersten oynatmak istiyorum fakat tersten seçeneği bende çıkmıyor, instagram videoları tersten oynatacağım buton çıkmıyor, instagram videoları tersten oynatma alanı ben de gözükmüyor. Hesabınızda hikaye paylaşımı alanına video çekerken videonun tersten çekilmesini istiyorsanız bunun daha önce nasıl sağlandığını paylaşmıştık. Fakat gel gör ki hesaplarda ”Tersten” butonunun olmadığına yönelik bir problemin baş gösterdiği ortaya çıkmıştır. Biz de başlayan bu sorunun giderilebilmesi ve çözüm yöntemlerine ilişkin adımları anlatacağız.

instagram videoları tersten oynatma nerede

Arkadaşlarımız ya da takipçilerimiz gülsün diye tersten video çekip hikaye alanında paylaşım sağlayabilmeniz için hikaye kısmına erişim sağlıyorsunuz. Buraya girdikten sonra kamera ikonunun altında var olan seçenekler içerisinde ”Tersten” yazısını görmediğiniz süre içerisinde sorununuz devam ediyor olacaktır.

instagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor, instagram tersten gözükmüyor, instagram tersten bende yok, instagram videoları tersten oynatma bende yok, instagram videoları tersten oynatma çıkmıyor, instagram videoları tersten oynatma nerede

Fakat bazı arkadaşlarımız bu alanda tersten yazısını göremediklerini iddia etmektedir. Öncelikli olarak ilk telefon kaynaklı mı hesap kaynaklı mı bir sorun olup olmadığını bilmeliyiz. Böyle bir durumda farklı bir telefondan hesabınıza giriş sağlamanız ve bu alanda bu yazının olup olmadığını kontrol edelim. Eğer varsa telefon kaynaklı yok ise hesabınızla alakalı bir sorun yaşıyorsunuz.

Onun için uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden yükleme sağladıktan sonra telefonu kapatıp açıyoruz. Beraberinde sorun ile ilgili instagram yetkililerine sorun bildirisi sağlayarak bir şeyin çalışmadığını belirtiyoruz. Harici durumunda uygulama içerisinde bir özelliğin fazla kullanılması o uygulama da sorun yaşanmasına sebebiyet vermektedir. O yüzden geçici bir engel almış da olabilirsiniz. Her ihtimale karşı bizler sorun bildirisi yaparak beklememiz gerekiyor.

instagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor, instagram tersten gözükmüyor, instagram tersten bende yok, instagram videoları tersten oynatma bende yok, instagram videoları tersten oynatma çıkmıyor, instagram videoları tersten oynatma nerede

Belirtilen işlem aşamalarında aklınıza takılan bir nokta varsa bize durumu iletmeniz yeterli olacaktır. instagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor çözümüne yönelik belirtilen nedenler ve aşamalar yukarıda ki gibidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here