Paylaş

instagram videolar gözükmüyor yüklenmiyor. İnstagram hesabınızda videolar açılmıyor yada hiç bir şekilde gelmiyorsa nelerin gerekli olduğuna göz atacağız.

Yeni getirdiği özelliklerle kullanıcılarını sevindiren instagram uygulamasında son dönemlerde artan video sorunları can sıkmaya başlamıştır. Bir çok instagram kullanıcısı video yükleme sırasında, ya da video izlemesi sağlarken oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Videoların yüklemelerinde oluşan yükleme sorunları ve yüklenen videoların bulanık gözükmesi kullanıcıların artık bir paylaşım yapmasına engel olmaktadır. Kullanıcıları için tüm imkanları seferber eden instagram’da bu tarz sıkıntılar can sıkmaktadır. Video ve fotoğraf paylaşımı olarak bilinen uygulamada videolarda yaşanan bu sıkıntı kullanıcıların artık hesaplarına girmemesine sebebiyet vermektedir. Biz de bu tarz durumların ortadan kaldırılabilmesi ve videolar da yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılabilmesi için nelerin gerekli olduğuna bakacağız. İzleyeceğiniz yöntemler sonrasında problem çözüme kavuşacaktır.

instagram videolar gözükmüyor yüklenmiyor

instagram videolar gelmiyor, instagram videolar bulanık çıkıyor, instagram videolar kötü geliyor, instagram video yüklemede kaldı, instagram videolar açılmıyor, instagram videosunu yükleyemedim, instagram video yükleme hatası, instagram videolar karanlık, instagram videoları net değil. İnstagram uygulaması içerisinde yükleme sağladığınız bir video daha sonrasında baktığınız da bulanık çıkıyor ya da yükleme adımında hatalarla karşılaşılıyorsa bu durumda strese girmeye gerek yok. Beraber gerçekleştirilen işlem ayarları sonrasında videoların tamamı sorunsuz bir şekilde yüklenip açılacaktır.

instagram videolar yüklenmiyor

İnstagram hesaplarında yaşanan video yükleme adımların da meydana gelen sorunların her geçen gün arttığına sizler de şahit oluyorsunuzdur. Uygulama ile alakalı yaşanan bu sıkıntının önüne geçilebilmesi için nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız. İlk önce video yüklemesi sağladığınız sırada mutlaka mobilden değil de wifiden bağlantı kurmanız gerekli olduğunu unutmayalım.

instagram videolar bulanık çıkıyor

Yükleme işlemlerinin yanı sıra videolar yüklendikten sonra da bulanık çıkması daha büyük bir sıkıntıdır. Tümü için nelerin gerektiğine gelin birlikte bir göz atalım.

  • Öncelikle kullanım sağlamış olduğunuz instagram uygulamasından çıkış sağlıyoruz.
  • Haricinde telefonumuzun ”Ayarlar>Tarayıcı verileri>Verileri temizle” dedikten sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Telefon açıldıktan sonra artık uygulamaya girdiğiniz taktirde sorun giderilmemişse bu durumda internet ağını kontrol ederek modemi kapatıp açtıktan sonra resetledikten sonra yeniden kuralım.
  • Başka bir telefondan aynı videoya bakalım.
  • Tüm bu işlemler haricinde instagram uygulamasını da kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.

instagram videolar gözükmüyor yüklenmiyor, instagram videolar açılmıyor, instagram videolar yüklenmiyor, instagram videolar gözükmüyor, instagram videolar gelmiyor, instagram videolar bulanık

instagram videolar gözükmüyor yüklenmiyor, instagram videolar açılmıyor, instagram videolar yüklenmiyor, instagram videolar gözükmüyor, instagram videolar gelmiyor, instagram videolar bulanık

instagram videolar gözükmüyor yüklenmiyor oluşan sıkıntı için yapılacak müdahaleler yukarıdaki şekilde ilerlemektedir. Bu aşamada karşılaştığınız sorunları yorumdan bizlere paylaşmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here