Paylaş

instagram video sesi kapanmıyor devam ediyor. İnstagram hesabında keşfet alanında video sesi kapanmıyor sürekli devam ediyorsa çözüm haberimizde.

İnstagram dünya genelinde en çok giriş yapılan ve paylaşım sağlanan platformlardan bir tanesidir. Hesaba girdikten sonra paylaşımlara bakmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Özellikle keşfet bölümünde yapılan düzenleme sonrasında artık benzer videoların gelmesi oldukça eğlenceli bir hal aldı. İlginizi çeken videoların alt alta sıralanmasından ötürü video içerikleri farklı farklı gelmesi daha da renklendirdi. Fakat keşfet alanında video izleyen kullanıcılar bir videonun sesini açtığında aşağıya indiğinde hala daha bir önceki videonun sesinin kapanmadığını belirtmektedirler. Bunun üzerine biz de sebebine yönelik ilgili incelemeleri sağladık. Bir başka videonun sesi gelmemesine rağmen bir önceki videoda takılı kalma sorunu için arka plan uygulamaları kapatalım. İlk alacağınız önlemlerden birisidir. Arka planda çalışan uygulamaları telefon üzerinden kapatmanıza rağmen hala daha devam ediyorsa bu durumda diğer yöntemlere de yine beraber bakıyor olacağız.

instagram video sesi kapanmıyor devam ediyor

İnstagram video sesi neden kapanmıyor, instagram video sesi geliyor, instagram başka videoya geçiyorum diğer videodan ses geliyor, instagram video sonrasında diğer videodan ses gelmiyor, instagram keşfet alanında videonun sesi bir türlü kapanmıyor, instagram video ses sorunu nasıl giderilir. Keşfet bölümünde izlenilen bir video hoşunuza gitmediğinde aşağıya kaydırdığınız da direk ikinci video içeriği devreye girmektedir. O şekilde videolarınızın seyrine daha hakim olabiliyorsunuz. Oluşan aksaklığında hangi nedenlerle ilişkili olduğunu ise inceleyip sizlere sunumunu hazırladık.

instagram video sorunu

Videoyu aşağıya doğru kaydırmanıza rağmen açılan diğer videodan ses gelmiyor hala daha bir önceki videodan ses geliyorsa sorun instagram kaynaklıda olabilir. Getirilen bir güncelleme sonrasında sorunun giderileceğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

instagram video sesi kapanmıyor devam ediyor, instagram video ses kapanmıyor, instagram video ses kesilmiyor, instagram video sesi devam ediyor, instagram video ses sorunu, instagram keşfette video sesi kapanmıyor

Ama öncesinde sizler de önlem almak isterseniz onun için ilk başta söylediğimiz gibi arka plan uygulamalarının kapatılması gerekir. Onun haricinde internet bağlantısıyla alakalı bir sorun oluşmuş olabilir.

Bağlantıları kontrol edip o şekilde tekrar giriş yapmanız da fayda bulunuyor. Örneğin wifiden bağlıysanız mobilden, mobilden bağlıysanız eğer normal internet bağlantısı üzerinden bağlantı kurmanız gerekiyor.

Ayarları sağladıktan sonra yine olmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Hala daha sorun devam ediyorsa çözüm için sorun bildir üzerinden instagrama bu sorunu belirtmeniz de fayda bulunmaktadır. İsterseniz hazırladığımız instagram video onatmıyor açılmıyor sorunu yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here