Paylaş

instagram video sardırma özelliği geliyor. İnstagram videolarına gelecek olan yeni özellikle ilgili olarak haberimizde sizleri bilgilendireceğiz.

İnstagram getirdiği güncellemelere dur demeden devam etmektedir. Video ve resim paylaşım uygulaması instagram hesabında getirilen yenilikler videolara da gelmeye başlayacaktır. Hepimizin bildiği üzere instagram uygulamasında videoların açılması sonrasında ileri ya da geri sarma özelliği mevcut değildi. Çoğu videoların başı hoşumuza gitmediği için sonuna gelmeden kapatıyoruz. Ya da videoları mecburi olacak şekilde sonuna kadar izlemek durumunda kalıyorduk. İnstagram kullanıcıların isteğine önem veren bir platform olduğu için artık videolara getirilmesi hedeflenen bu yeni özellik beklenen özelliklerden birisidir. Bundan sonra instagram hesabında izlemiş olduğumuz videoları gelen yenilikle beraber ileri sarma, geri sarma ya da durdurmak istediğimizde yerde durdurmasını sağlayabileceksiniz. Özelliğin şuan deneme aşamasında olması bile instagram kullanıcılarını sevindirmeye yetmektedir.

instagram video sardırma özelliği geliyor

İnstagram video ileri sarma, instagram video geri sarma, instagram video durdurma, instagram videolara yeni özellik, instagram video özellikleri neler, instagram videoya gelen yenilikler nelerdir, instagram uygulamasında videolara durdurma özelliği geliyor mu. Gibi merak ettiğimiz soruların artık bir yanıtı var diyebiliriz. Hala daha test aşamasında olan özelliğin yakın zaman içerisinde tüm hesaplara dahil edileceğini sizlerle belirtmemiz de fayda bulunmaktadır.

instagram video geri ileri sarma özelliği

IGTV videoları sonrasında paylaşmış olduğumuz videolara da ileri sarma, geri sarma ya da durdurma özelliğinin geleceği haberi kullanıcıları sevindirmektedir. Videoların artık ön izlemesini hızlı bir şekilde sararak bakabilmeniz videoyu artık izleyip ya da izlememeyi bizlere sunuyor olacaktır.

instagram video sardırma özelliği geliyor, instagram video sardırma, instagram videoya yeni özellik, instagram video yenilikleri, instagram videoyu durdurma, instagram videoyu ileri alma

Bundan önce videolara sadece ses açma ve ses kapatma tuşlarıyla birlikte müdahalede bulunabiliyorduk. Ama artık gelecek olan yenilikle beraber artık videonun kontrolü tamamen bizde olacaktır. Videoyu istediğimi anda durdurarak istediğimiz anda geriye ve ileriye sarabileceksiniz.

İnstagram hesabına getirilecek olan yeniliklerle alakalı sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tabi bahse konu olan bu yeniliğin uygulamaya dahil edilmesi halinde kullanımın nasıl yapıldığına dair tüm detayları yine yazacağımız yazılarla birlikte sizlere aktarımını gerçekleştireceğiz. Getirilecek yenilik hakkında sormak istediklerinizi bizlere yorum alanından iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here