instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum ya da arşivleme sonrasında video ve resimlerin nereye gittiğini konu alacağız. Artık instagram uygulamasında sevmiş olduğunuz bir resmi ya da videoyu profilden kaldırmak yerine arşivlemeniz sonrasında tekrar o bilgilere ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Resim ve video paylaşım platformu olarak tanınan daha sonrasında hızlı bir ivme yakalayıp tüm kesimin giriş gerçekleştirmiş olduğu uygulamalardan biri haline gelen instagram hesabınızda çok beğendiğiniz resmi silmek durumunda kaldığınız an bunu yapmayabilirsiniz. Tatilde çekilmiş olduğunuz güzel bir resim karesini, arkadaşınızla çekilmiş olduğunuz bir videonun ilerleyen dönemlerde küslük yada kıskançlık sebebiyle kaldırmak durumunda kalmanız halinde resimleri anında siliyorduk. Fakat artık resim yada video silmenize gerek bulunmamaktadır. İnstagram’ın getirmiş olduğu arşivleme özelliği ile birlikte bundan sonraki süreç içerisinde herhangi bir gönderinin silinmesine gerek kalmadan arşivleme işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Arşivlemesini sağlayacağınız video ve resimlere de nasıl ulaşacağınızı da konu alacağımız için gönlünüz rahat bir şekilde arşivleme adımlarından faydalanabilirsiniz.

instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum

instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum, video arşivleme, resim arşivleme, instagram video arşivleme, instagram resim arşivleme, instagram arşivim nerede, instagram arşivi bulamıyorum diyorsanız bunun için internet veri bağlantınızı kontrol edip instagram uygulamasını güncellemeniz gereklidir. Daha sonrasında deneme sağladığınızda arşivleyememe sorununuz ortadan kalkacaktır.

İnstagram video arşivleme

Profilinizde paylaşımını gerçekleştirmiş olduğunuz bir videonun arşivleme işlemini sağlamak istiyorsanız bu durumla alakalı olarak ilk yapmanız gereken işlem instagram hesabınıza giriş sağlayıp o videonun var olduğu alana gelmek olacaktır.

Videonun bulunduğu alana geldikten sonra sayfanın videonun sağ üst alanında yer alan (…) üç noktalı bölüme tıklamanız halinde karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Arşivle” adı altında bir ekran gelecektir. Arşivle demeniz durumunda videonun arşivlendiğini görebilirsiniz.

Yapılan ayarlar sonrasında arşivlediğiniz video profil ekranında kaybolacağından dolayı aklınıza arşiv nerede sorusu da gelmektedir.

 

instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum, video arşivleme, resim arşivleme, instagram video arşivleme, instagram resim arşivleme, instagram arşivim nerede, instagram arşivi bulamıyorum instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum, video arşivleme, resim arşivleme, instagram video arşivleme, instagram resim arşivleme, instagram arşivim nerede, instagram arşivi bulamıyorum instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum, video arşivleme, resim arşivleme, instagram video arşivleme, instagram resim arşivleme, instagram arşivim nerede, instagram arşivi bulamıyorum instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum, video arşivleme, resim arşivleme, instagram video arşivleme, instagram resim arşivleme, instagram arşivim nerede, instagram arşivi bulamıyorum instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum, video arşivleme, resim arşivleme, instagram video arşivleme, instagram resim arşivleme, instagram arşivim nerede, instagram arşivi bulamıyorum

İnstagram arşivim nerede

İnstagram hesabımızda resim ya da videomuzu arşivledikten sonra arşivin nerede olduğunu bilmiyorsanız resmin kaybolduğu hissiyatına kapılmanız gayet normaldir. Şimdi size arşivlenen foto ya da videonun nerede olduğunu konu alacağız.

İnstagram hesabına giriş sağlayıp profil alanına geldikten sonra sağ üst alanda bulunan ”Saat” ikonuna tıklıyoruz. Beraberinde karşınıza ”Arşiv” yazısı çıkacaktır. Oku aşağıya doğru kaydırmanız halinde ise ”Hikaye ya da Gönderi” olacaktır. Siz gönderiye tıklamanız halinde arşivlemiş olduğunuz video ve resimlerinize böylelikle ulaşmış olacaksınız.

instagram video ile resimleri arşivleyemiyorum sorusu böylelikle aklınızdan gitmiş olacaktır. Lakin hala daha aklınızı bulandıran sorunlar var ise yorumda bunu belirtmeniz yeterlidir. İnstagram ve sitemizde iyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz