Paylaş

instagram veri indirme nerede gözükmüyor. İnstagram hesabınızda yedekleme yapabilmek için veri indirme alanına girmeniz gerekiyor. Bu alanın nerede olduğuna birlikte bakacağız.

İnstagram üzerinde tüm her şeyin yedeklemesini alabilmek için ekstra bir uygulama kullanmanıza gerek bulunmamaktadır. Bu işlem için instagram’ın veri indirme alanını kullanabilirsiniz. Verilerinizi bu şekilde yedeklemesini sağlayabilirsiniz. Fakat instagram sürekli kendi içerisinde yeniliklere gittiğinden ötürü bazı alanların yeri uygulama içerisinde değişikliğe gitmektedir. Değişiklik sürekli olmasından dolayı da veri indirme ayarlarını bulamayan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. İnstagram uygulamasında fotoğraf, video ve benzeri tüm içeriklerin tamamının yedeklenmesi için bu alan önem arz etmektedir. Birlikte kontrol edeceğimiz işlemlerle birlikte hem veri indirme yerinin nerede olduğunu hemde veri indirme işlemlerinin nasıl başlatılacağını gözden geçireceğiz.

instagram veri indirme nerede gözükmüyor

İnstagram veri indirme, instagram veri indirme bende yok, instagram veri indirme göremiyorum, instagram veri indirme yok, instagram yedekleme alanı yok, instagram yedekleme için veri indirme alanını göremiyorum. İnstagram hesabınızdaki tüm verilerin yedeğini alarak hesaba bir şey geldiğinde en azından içindeki resim ve videoları kurtarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

instagram veri indirmeyi bulamıyorum

Veri indirmeyi instagram hesabında arıyorsanız muhtemelen hesap bilgilerinizi yedekleme istiyorsunuz. Hem bu işlemleri nasıl yapacağınızı hem de veri indirme alanına nasıl ulaşacağını kapsamlıca konu alacağız.

instagram veri indirme nerede gözükmüyor, instagram veri indirme, instagram veri indirme yok, instagram veri indirmeyi bulamıyorum, instagram veri indirme gözükmüyor, instagram veri indirme bende yok

İlk olarak uygulamaya giriş sağladıktan sonra profil alanına gelip sağ üst alanda bulunan üç çizgili butona tıklıyoruz. Açılan ekranda direk ayarlar bölümüne yönlendirilmez aşağıya baktığınız da ”Ayarlar” yazısını görebilirsiniz. Buraya tıkladığınız da karşınıza hesabınızla ilgili seçenekler sunulacaktır. Gizlilik ve güvenlik yazısının altında ”Veri indirme” olduğunu görebilirsiniz. Bu aladan yedeklemeyi mail adresinize isteyebilirsiniz.

  • Şayet girmiş olduğumuz bölümde veri indirme alanına dair bir bilgi çıkmaz ise bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Arka planda hali hazırda çalışan uygulamalar varsa bunu kapatıp tekrar deneme gerçekleştirelim.
  • Bunlara rağmen olmaz ise yine ayarlar bölümünden sorun bildirisi gerçekleştirip instagram’ın yaşanan soruna müdahalede bulunmasını beklemeniz gerekiyor.

instagram veri indirme nerede gözükmüyor sorununa yönelik işlemlerinizi belirtilen şekilde yaparsanız hem nerede olduğunu hemde yedeklemenin nasıl yapıldığına ilişkin işlemlere hakim olmuş olacaksınız.

instagram veri indirme nerede gözükmüyor, instagram veri indirme, instagram veri indirme yok, instagram veri indirmeyi bulamıyorum, instagram veri indirme gözükmüyor, instagram veri indirme bende yok instagram veri indirme nerede gözükmüyor, instagram veri indirme, instagram veri indirme yok, instagram veri indirmeyi bulamıyorum, instagram veri indirme gözükmüyor, instagram veri indirme bende yokinstagram veri indirme nerede gözükmüyor, instagram veri indirme, instagram veri indirme yok, instagram veri indirmeyi bulamıyorum, instagram veri indirme gözükmüyor, instagram veri indirme bende yok

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here