Paylaş

instagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor. Yedekleme yapabilmeniz için veri indir kısmı çıkmıyorsa sağlanacak işlem adımlarıyla ilgili çözüm detayları yazımızda.

Sosyal medya alanına en çok video ve resim paylaşılan platformlardan birisi instagram uygulamasıdır. Kullanıcılarının gerek normal gönderilerine gerekse de hikayelerine eklemiş oldukları görsellerle birlikte bir çok kişi bu alanda fenomen olabilmektedir. Atılan video ve resimlerin yedek alınabilmesi için ise yani bir alana kayıt edilmesi adına genellikle farklı uygulamalar kullanılmaktaydı. Ancak buna artık instagram uygulaması bir dur demiş durumdadır. Hesaplarınızın içerisinde var olan ”Veri indir” seçeneği ile birlikte artık paylaşılan resim ve videolarının yedeklemesini kolay bir şekilde alabilmeniz mümkündür. Bu işlemlerin nasıl olduğunu daha öncesinde ele almıştık. Fakat veri indir alanının bazı hesaplarda gözükmemesiyle ilgili oluşan sorun sonrasında konunun inceleme aşamalarını kapsamlıca araştırmış bulunuyoruz. Veri indir neden gözükmüyor altında yatan nedir? Bu ve benzeri tüm soru işaretlerini ortadan kaldırarak probleminizi gideriyor olacağız.

instagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram veri indir bulamıyorum, instagram veri indir butonu yok, instagram veri indir nerede, instagram veri indir olmadığından yedekleme yapamıyorum, instagram veri indir alanına ulaşım sağlayamıyorum. İnstagram hesabıyla ilgili olarak yedekleme yapmanıza imkan sağlayacak olan veri indir seçeneğini göremiyorsanız üzülüp stres yapmanız gerek bulunmamaktadır. Tek bir tuş ile tüm paylaşılan gönderilerin yedeklemesini nasıl yapacağınızı yazı içerisinde sizlere sunacağız.

instagram veri indir çıkmıyor

Öncelikle instagram yedeklemesi için veri indir alanına nasıl ulaşılacağına bir değinelim. Hesaba giriş yaptıktan sonra profil ekranına geliyoruz.  Sağ üste bulunan üç çizgili kısma tıkladığınız da karşınıza aşağıda ayarlar gelecektir. Ayarlara giriş yaptığınız taktirde gelen seçenekler kısmında ”Veri indir” alanı göreceksiniz buraya giriş yaptığınız da bilgiler yedeklemeye alınacaktır.

instagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor, instagram veri indir görünmüyor, instagram veri indir çıkmıyor, instagram veri indir gelmiyor, instagram veri indir nerede, instagram veri indir yok

Ancak siz işlem sağladığınız da veri indir seçeneği karşınıza gelmiyor ise bu durumda başka bir telefondan kendi hesabınıza giriş yaparak o telefonda olup olmadığına bakalım. Eğer diğer telefonda çıkıyor sizin telefonunuzda çıkmıyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Uygulama yeniden yüklendikten sonra telefonu kapatıp tekrar açılımı gerçekleştiriyoruz.

Yapılan işlemler sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa bir özelliği fazla kullandığınız için bu alanda geçici süreliğine engel gelmiş olabilir. Böyle bir durum yaşanmadıysa uygulama içerisinde ”Sorun bildir” alanından sorunu instagram yetkililerine bir şey çalışmıyor üzerinden iletmeniz gereklidir.

Bunları yaptıktan sonra sorunumuz ortadan kalkmadıysa alınan hata bilgilendirmesiyle birlikte durumu yoruma iletiniz. instagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor çözümüne yönelik işlemler belirtilen şekilde ilerlenmektedir.

instagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor, instagram veri indir görünmüyor, instagram veri indir çıkmıyor, instagram veri indir gelmiyor, instagram veri indir nerede, instagram veri indir yok instagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor, instagram veri indir görünmüyor, instagram veri indir çıkmıyor, instagram veri indir gelmiyor, instagram veri indir nerede, instagram veri indir yokinstagram veri indir gözükmüyor çıkmıyor, instagram veri indir görünmüyor, instagram veri indir çıkmıyor, instagram veri indir gelmiyor, instagram veri indir nerede, instagram veri indir yok

1 Yorum

  1. Merhabalar ben verileri indirdim zip olarak fakat çok farklı formatta dosyalar ben o verileri nasıl görüntüleyebilirim convertlemek mi gerekir anlamadım json. dosyası diyor ? yardımcı olabilir misinzi şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here