Paylaş

instagram uzun süre girmezsem ne olur. İnstagram geçici olarak kapatılma sonrasında uzun süre girilmediğinde kapanır mı? Sorusunun yanıtı haberimizde yer almaktadır.

Günlük yaşantımız da elimizden düşürmediğimiz telefonlar ilişkimize, arkadaş muhabbetlerine ara vermemize neden olmaktadır. Tabi sosyal medya alanlarında her geçen gün daha faal olacak şekilde uygulamaların çıkışı da buna neden olan sebeplerden birisidir. Video ve resim paylaşım platformu olan instagram hesaplarında ise ”Keşfet” alanın da yayınlanan videoların sonu gelmemesinden ötürü hiç çıkmıyoruz. Bazen instagram’dan ya da tüm sosyal medya hesaplarından kısa süreliğine de olsa uzaklaşmak istemekteyiz. Durum böyle olunca da hesabı komple silmek istemeyen kitle hesaplarını geçici olarak kapatmak istemektedirler. Bunu yapabileceğiniz alan elbette bulunmaktadır. Fakat kullanıcılar geçici olarak kapattıkları hesaba uzun süre girmediğin de kendiliğinden kapanıp kapanmayacağı endişesine kapılmaktadır. Ve bunun için de araştırma içerisine girmektedirler. Bizler için önemi büyük olan instagram’ın ilerleyen dönemlerde hiç açılmaması demek üzüntüye sebep verecektir. Şimdi gelelim sorularınızın cevabına.

instagram uzun süre girmezsem ne olur

instagram kendiliğinden kapanır mı?, instagrama uzun süre giriş yapmadığım da kapanır mı?, instagram hesabımı dondurdum kullanıcı bulunamadı diyor, instagram kullanıcı bulunamadı, instagram kendi kendine kapanır mı?, İnstagramı geçici süreliğine kapattınız ve aradan çok uzun süre geçtikten sonra yeniden açmak istiyorsunuz. Böyle bir durumda instagramın geçen bu süre dilimi içerisinde kapanıp kapanmadığına ilişkin bilgilendirmeleri beraber kontrol edeceğiz.

instagram kendiliğinden kapanır mı

İlk olarak sizlere instagram’ın ”Geçici olarak kapatma” alanının nereden sağlanacağını bildireceğiz. Bundan sonraki dönem içerisinde de var olan sorunun cevabını vereceğiz. İnstagram hesabına giriş sağladıktan sonra ”Profili düzenle” seçeneğine tıklıyoruz.

Ardından gelen sayfanın en alt kısmında bulunan ”Hesabını geçici süreliğine kapat” seçeneğine tıklıyoruz. Burada ”Merhaba Hesabını silmek yerine kapatabilirsin. Bu sen tekrar giriş yaparak hesabını yeniden etkinleştirene denk hesabın gizli olacağına anlamına gelir.

instagram uzun süre girmezsem ne olur, instagram kendiliğinden kapanır mı, instagram kullanıcı bulunamadı, instagram hesap bulunamadı, instagram uzun süre girmezsem kapanır mı, instagram kendi kendine kapanır mı

Ara vermek istiyorum diyerek geçici kapatacağınız hesaba ilişkin instagram bu alanda hesabı komple kapatılmayacağını zaten sizlere belirtmektedir. Yani aradan çok uzun süre de girse siz tekrardan hesabınızı faal hale getirebilirsiniz. Yalnız bunu yaptıktan sonra hemen açamazsınız. Hemen açılımı için 1-2 gün beklemek durumunda kalacağınızı unutmayınız.

instagram uzun süre girmezsem ne olur aklınıza gelen veya karşılaştığınız durumları yorumdan tarafımıza iletmeniz durumunda incelemeler gerçekleştirilecektir.

 

2 YORUMLAR

  1. Hesabımı kapattım ve hesap bulunamadı diyor. Şifremi unutmuş olabilirim şifreyi değiştiremezmiyim veya hesabım kapandımı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here