instagram üzgünüz yanlış giden bir şeyler oldu. İnstagram hesabında We’re sorry, but something went srong. Please try again. Alınan hatanın nasıl giderileceğini anlatacağız.

İnstagram’ın sürekli gelişmesi ile beraber bunun yanı sıra yapılan paylaşımlar ve genel yenilikler de kullanıcı kitle sayısını her geçen gün artırmaktadır. Ama uygulama içerisinde her şey güllük gülistanlık değil. Sürekli kendini geliştirmekte olan uygulama da bazen bir çok hata ile karşı karşıya kalınabiliyor. Alınan hatalar ve meydana gelen sorunlarla ilgili bir çok konuda neler yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşmış bulunuyorduk. Şimdi ise instagrama girmeye çalışan kullanıcılar giriş işlemleri esnasında ”We’re sorry, but something went srong. Please try again” sorunu ile karşı karşıya kalmaya başladılar. Oluşan sıkıntı ile birlikte instagram’a hem girişler hemde akışlar yenilenmemiştir. Biz de bu hatayı almakta olan kullanıcılar için instagram hesaplarıyla alakalı nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı incelemeleri tamamlamış bulunuyoruz. Detaylarını ise yazı içerisine dahil etmiş durumdayız.

instagram üzgünüz yanlış giden bir şeyler oldu

We’re sorry, but something went srong. please try again nedir?, instagram we’re sorry nasıl giderilir, instagram but something went srong hatası alıyorum, instagram giriş işlemleri sırasında we’re sorry, but something went srong. please try again hatası almaktayım. İnstagram kullanıcıları aldıkları bu hata sonrasında üzgünüz yanlış giden bir şey oldu. Lütfen tekrar dene ile karşılaşmaktadır. Yaşanan sıkıntı sonrasında tekrar deneme işlemleri sırasında da aynı hata yine karşınıza geliyorsa yapılacak kontrollere bakacağız.

instagram girmiyor

İnstagram uygulamasının içerisinde ya da giriş yapma işlemleri sırasında meydana gelen ”We’re sorry, but something went srong. please try again ” hata sonrasında böyle bir sorunla karşılaşan farklı biri var mı bunun kontrol edilmesi gerekiyor. Yani bu durumda olması gereken işlem bir başka telefonda başka kullanıcının yaşadığı sıkıntı var mı yok mu? Bunu kontrol etmek olacaktır.

Genellikle karşılaştığınız hata instagram’ın sunucusuyla alakalı olan bir hatadır. Doğal olarak meydana gelen bu hata sizle alakalı değil genel olacaktır.

instagram üzgünüz yanlış giden bir şeyler oldu, instagram we're sorry, instagram please try again, instagram but something went srong, instagram girmiyor, but something went srong hatası

  • Bunu bir tek siz yaşamadığınızı kontrol etmek için ise yanınızdaki bir telefondan farklı instagram’a girerek de deneyebilirsiniz.
  • Ama ondan hiç bir alanda sorun yok sadece bu hatayı siz alıyorsanız bu durumda uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Ardından telefonu kapatıp açarak instagram’a tekrar giriş yapmayı deneyelim.
  • İnstagram’a hala daha giriş yapamıyorsanız bu durumda başka bir telefondan kendi hesabınıza girmeyi deneyelim.
  • Yine olmadıysa beklemeniz gereklidir. Bekleme işlemleri sonucunda sorununuz giderilmiş olacaktır.
  • instagram üzgünüz yanlış giden bir şeyler oldu işlemleriyle alakalı olarak hala daha aklınıza soru işareti var ise bizlere yorum alanından durumu iletmeniz yeterlidir.

İnstagram için yaşanan aksaklık genel olarak biraz bekleme sonucunda giderilmekte olsa da sadece sizde yaşanan bir problem oluşunu göz ardı etmemek için izlenecek adımları aktardık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz