instagram uygunsuz yorumları engelleme ayarlarının nereden yapıldığını bilmiyorsanız yapmanız gerekenler için doğru yerdesiniz. İnstagram’da yapılan paylaşımlarınıza gelen kötü yorumların önüne geçmek için artık tek tek silmenize gerek bulunmamaktadır. Bırakın o işi instagram sizin adınıza çözsün.

Getirmiş oldukları yeniliklerle birlikte kullanıcılarına rahat bir ortam getiren instagram hesabında yok yok diyebiliriz. Her türlü işlem ayarlarını sizler adına gerçekleştirebilen uygulama da istenmeyen yorumların önüne geçmek isteyen kullanıcılar o yorumları tek tek siliyordu. Ancak eğer takipçi sayınız çok ve sevilen biri iseniz bu durumda istenmeyen yorumların silinmesiyle ilgili uğraş vermeniz mümkün olmayacaktır. Sizlere gelen 10 bin uygunsuz yorumu silmeniz o günü bitirir. Hal böyle olunca getirilen tüm yenilikleri kullanıcıların rahatı için gerçekleştiren instagram’da artık bununla uğraşmanıza gerek bulunmamaktadır. Yapılan kötü yorumların, uygunsuz yazıların tamamının kapatılabilmesi için içerik işlemleri için hesabınızda ayarları nereden yapılacağını tek tek konu alacağız. İşlemler sonrasında artık gönül rahatlığı ile gezintinizi yapabilirsiniz.

instagram uygunsuz yorumları engelleme

instagram uygunsuz yorumları engelleme, uygunsuz yorumları engelleme, yorum engelleme, instagram kötü yorumları engelleme, instagram yorum engelleme, instagram yorum kapatma istiyorum ancak bu olmuyor. Sürekli gelen kötü yorumlardan yoruldum kendiliğinden kapansın istiyorsan, bu durumda yapacağın adımlar aşağıdaki yazımızda yer almaktadır. Böylelikle instagram senin adına tüm işlemleri halledecektir.

İnstagram kötü yorumları engelleme

Gezinti sağladığınız güzel bir yerin fotoğrafını ya da beğendiğiniz bir videonun paylaşımını sağladıktan sonra insanlar bazen bu yapılan paylaşımların altında uygunsuz yorumlar yazabiliyor. Yani bu hakkı kim onlara veriyor bilinmez ancak bunu yazan bir çok kullanıcı yer almaktadır.

Konunun artış göstermesinden ötürü instagram yetkilileri duruma hızlıca el atmış bulunmaktadır. Şimdi sizlere gelen uygunsuz yorumları tek tek silmeden de ayarların nasıl sağlanacağını konu alacağız.

  • Öncelikle instagram uygulamasına giriş gerçekleştirip ”Profil” ekranımıza geliyoruz.
  • Yaptığımız bu işlem ayarı sonrasında ”Ayarlar” bölümüne giriş sağlıyoruz.
  • Yaptığınız işlem ayarları sonrasında gelecek olan ekranda ”Yorumlar” adı altında bir sayfa göreceksiniz.
  • Oraya giriş yaptıktan sonra karşınıza ”Uygunsuz Yorumları Gizle” bölümü gelecektir.
  • Buraya tıklayıp işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İnstagram yorum engelleme

Yukarıda yaptığımız işlem ayarları sonrasında artık instagram’da yapılan kötü yorumlar instagram tarafından otomatik olarak gizlenecektir. Böylelikle sizler gezintinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır. Gerekli olan inceleme hızlı bir şekilde yapılarak sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

instagram uygunsuz yorumları engelleme, uygunsuz yorumları engelleme, yorum engelleme, instagram kötü yorumları engelleme, instagram yorum engelleme, instagram yorum kapatma, instagram yorum gizlemeinstagram uygunsuz yorumları engelleme, uygunsuz yorumları engelleme, yorum engelleme, instagram kötü yorumları engelleme, instagram yorum engelleme, instagram yorum kapatma, instagram yorum gizleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz