Paylaş

instagram uygulamalar ve internet siteleri bende yok. İnstagram üçüncü parti uygulamaları kontrol edebildiğiniz bu alan sizin hesabınızda görünmüyorsa detaylar yazımızda.

İnstagram’da kullanıcıların daha rahat gezinti sağlayıp ve kolay şekilde işlem gerçekleştirebilmesi için yenilikler sürekli hesaba getirilmektedir. Böylelikle kullanım daha kolay ve rahat hale gelmektedir. Tekrar tekrar uğraşmanıza gerek kalmadan uygulamada ne arıyorsak hepsini bulabiliyoruz. İnstagramı bildiğimiz üzere sadece telefondan değil, bilgisayardan da kullanım yapabiliyoruz. Telefonda olmayan bilgisayarda olan, bilgisayarda olmayan anca telefonda olan özelliklerde bulunuyor. Dolayısıyla izin verdiğimiz üçüncü parti uygulamalarını sadece bilgisayardan girip izin verilenler alanından kontrol edebiliyorduk. Artık buna gerek kalmadan telefondan uygulamalar ve internet siteleri alanına girerek telefon üzerinden de kontrol edebiliyoruz. Bazı kullanıcı kesimi kendi hesaplarında bu özelliğin bulunmadığını dile getirmektedir. Özelliğin olmadığı hesaplarda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini yazı içerisinde paylaşacağız.

instagram uygulamalar ve internet siteleri bende yok

İnstagram uygulamalar ve internet siteleri özelliği nerede, instagram uygulamalar ve internet siteleri nedir, instagram internet sitesi özelliği benim hesabımda görünmüyor, instagram üçüncü parti uygulamaları kontrol edeceğim yer benim hesabımda çıkmıyor. Takip, beğeni, yorum ya da izlenme oranlarının artması için izin vermiş olduğunuz üçüncü parti uygulamalarını kaldırıp ya da kontrol edeceğiniz yeni yer telefondaki instagram hesaplarına da dahil edildi. Fakat bazı kullanıcılar bu yeni özelliğin kendi hesaplarında olmadığını dile getirmektedir.

instagra uygulamalar ve internet siteleri nerede

Aslında özelliğin kendi hesabınızda olmama nedenlerinden birisi de izin verdiğiniz üçüncü parti yazılımlarından kaynaklıdır. Dolayısıyla ilk olarak bu uygulamaları kaldırmanız gereklidir. Bilgisayardan hesabınıza giriş yapıp oradan da izin verilenlere gelerek üçüncü parti yazılımlarını kaldırmanız gerekiyor.

instagram uygulamalar ve internet siteleri bende yok, instagram uygulamalar ve internet siteleri nerede, instagram uygulamalar ve internet siteleri, instagram uygulamalar ve internet siteleri yok
  • Sorun sadece bu uygulamaları kaldırmayla bitmiyor elbette.
  • İzin verilenleri kaldırdıktan sonra telefonunuzdan tekrar Ayarlar>Güvenlik alanına girip oradan kontrol etmeniz gerekiyor.
  • Uygulamalar ve internet siteleri alanı yine görünmüyorsa eğer bu durumda yapmanız gereken işlem telefonunuzdaki instagram uygulamasını güncellemek olacaktır.
  • En kısa yöntem ise telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemektir.
  • Sorunu bu da düzelmediyse problemin telefondan mı olup olmadığını tespit edebilmek için farklı bir cihazdan hesaba giriş yapmanız gerekiyor.
  • Yine buna rağmen de sorun devam ederse bu durumda sorun bildir üzerinden sorunu instagram yetkililerine bildirmeniz gerekiyor.
  • İnstagram yetkilileri konuyu inceleyip bitirdikten sonra sizlere geri dönüşünü yapacaktır.
instagram uygulamalar ve internet siteleri bende yok, instagram uygulamalar ve internet siteleri nerede, instagram uygulamalar ve internet siteleri, instagram uygulamalar ve internet siteleri yok

Sormak veya eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here