Paylaş

instagram unf nedir unf yapma ne demek. İnstagram unf yapma engellerim yazısını ne için yazdıklarını merak edenler için bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Yenilikleriyle kullanıcılarının göz bebeği haline gelen instagram’da bilinmedik terimlerle de ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Uygulama içerisinde bir çok yeniliklerin yanı sıra bir de var olan terimler de ilgi odağı olmaktadır. Hesap içerisinde gezinti sağladığımız sırada bir çok kullanıcılarının hesaplarının biyografi alanlarında ”UNF yapma” yazısı ile karşı karşıya kalmaktayız. Eminim siz de içinizden ne diyor bu ya? diyorsunuzdur. Bunun neden yazdığını merak edenler ya o kişiye bu soruyu sormakta ya da araştırma içerisine girmektedir. Çünkü bir şeyi bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. İnstagram kullanıcılarının her anlamda her şeyle ilgili bilgi sahibi olabilmeleri için bir çok konuyu kaleme almaktayız. Neyin ne ile alakadar olduğuna ilişkin tüm bilgileri ele aldığımız gibi UNF yapma ile ilgili durumu da ele almış bulunuyoruz.

instagram unf nedir unf yapma ne demek

UNF nedir?, instagram unf nedir?, instagram unf yapma yazısı ne anlama geliyor, instagram unf yaparsan engel yersin ne demek?, instagram unf nasıl okunur, instagram unf nasıl yapılır?, instagram unf yapmam için ne gerekli? İnstagram uygulamasında bir kişinin profilinde unf yapma yazısı sonrasında eminim unf’nin ne demek olduğundansa bunun nasıl yapıldığını merak ediyorsunuzdur. Bu da normal bir durumdur. Çünkü neyin ne olduğunun bilinmesi önceliği artıran bir işlemdir. Biz de bu yazımızda unf ile ilgili bilgilendirmelerin ne işe yaradığını siz kıymetli dostlarımıza sunacağız.

instagram unf yapma ne demek

Günlük yaşamımızdaki iş yükünden kurtulduktan sonra anında instagram’a girerek ya keşfet alanında çıkan videoları ya da başkaların yaptıkları paylaşımlara bakmaktayız. Bazen bu yönde yaptığımız gezintiler sırasında kişilerin profillerine giriş yaptığımız da ise bazı kişilerin biyografi alanına ”Unf yapma” yazısı gözükmektedir.

instagram unf nedir unf yapma ne demek, unf nedir, unf yapma ne demek, instagram unf nedir, instagram unf yapma ne demek, instagram unf yapma

Bunun ne anlam ifade ettiği ya da nasıl yapıldığını merak ediyorsanız o da kolay bir yöntemdir. UNF; Unfollow kısaltılmış şeklidir. UNF yapma ise o kişiyi takip ettikten sonra takipten çıkmanız durumda sizin sileceği anlamına gelmektedir.

Yani bu kişi diyor ki beni takip edebilirsin yalnız o takipten çıkarsan seni takipten silerim. İsterseniz siz de kendi biyografinize bunu yazabilirsiniz. Bu sayede kalıcı takipçiler sahibi olabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here