Paylaş

instagram u00f6nce ı u00fctfen birka u00e7 hatası. İnstagram tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.” Çözümü haberimizde.

İnstagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştirdiğiniz de “message”: “tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} hatası ile karşılaşabilirsiniz. İnstagram uygulamasına giriş işlemleri sırasında bir çok hata gelebilmektedir. İnstagram şifrenizi tanımayabilir, kullanıcı adınızı tanımayabilir ya da buna bağlı farklı hataları sizin karşınıza çıkarabilmektedir. Sıklıkla yaşanmasa da instagram giriş işlemi sırasında yaşanan olayların bir çoğu bizimle alakalıdır. Şifrenizi unutabilirsiniz ya da giriş sağladığınız kullanıcı bilgilerini de unutmanız gayet normaldir. Ama bazı anlarda da instagramın kendi kullanıcılarıyla alakalı sorun yaşayabilirsiniz. Bazı kullanıcıların hesaplarına giriş yaptıkları sırada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğinde “message”: “tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”}. Alınan hatanın temel nedeni tam anlamıyla sunucuyla alakalıdır. İlk defa bu problem ile karşılaşıldığında anlık panik yaşayabilirsiniz. O yüzden panik olmadan ayarları birlikte inceleyeceğiz.

instagram u00f6nce ı u00fctfen birka u00e7 hatası

İnstagram girişte hata veriyor, instagram u00f6nce ı u00fctfen birka u00e7 bekle hatası, instagram tekrar denemeden, instagram tekrar denemeden bekle, instagram girişte bekle uyarısı veriyor, instagram giriş hatası nasıl giderilir, instagram bekle diye uyarı bildiriyor. Girişiniz de her türlü problem yaşanabilir. Ama sunucu kaynaklı olan problemlerde sizin sağlayacağınız bir işlem yoktur. Lakin yine de kontrol etmek istediğiniz ayarlar olduğu için bunların incelemesini gerçekleştireceğiz.

instagram girişte hata veriyor

İnstagram video ve resim platformu iken mesaj alanına gösterilen ilgiden dolayı da bir çok kişinin mesajlaşma uygulaması haline de gelmiştir. Hesaptan çıkış yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre bilgilerini giriş gerçekleştirdiğinizde hata alınabilmektedir. Bu hatalardan birisi de de “message”: “tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} uyarısıdır.

instagram u00f6nce ı\u00fctfen birka\u00e7, instagram tekrar denemeden bekle, instagram bekle uyarısı, instagram girişte bekletiyor, instagram girişte hata veriyor, instagram bekle diyor

Karşılaşılan sorun sonrasında internet bağlantınızın kontrollerini sağlayabilirsiniz. Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak giriş denemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantılarda bir problem yok ise güncellemeye gidebilirsiniz.

Yani uygulamayı kaldırarak yeniden yüklemesini sağlayıp giriş yapmayı deneyelim. Sunucu ile ilgili olup olmadığını anlayabilmek adına farklı bir telefondan kendi hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirmesini deneyebilirsiniz.

Eğer siz bu tüm işlemleri yaptınız ve hala daha “message”: “tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} uyarısı geliyorsa bu durumda beklemeniz gereklidir. Bu bekleme 5-10 dakika gibi bir süre olabilir. 10 dakika sonunda deneme yaptığınız da hata devam ediyorsa instagram sunucusunda olan hatanın düzeltilmesini beklemelisiniz.

Hata 1 gün de sürebilir. O yüzden çok sık olmamakla birlikte arada bir denemeniz de fayda bulunmaktadır. Bunun haricinde dilerseniz sizin için hazırladığımız instagram yeni gelen hiç bir özellik gözükmüyor yazımızı da inceleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Hocam Merhaba benim hesabımda da bu sorunu veriyor bu sorundan önce olağandışı giriş saptadık gibi bir sorun daha veriyordu şifreyi bildiğim halde giremiyorum nasıl çözebilirim hesabı acilen almam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here