Paylaş

instagram tümünü geri çevir ne demek. İnstagram uygulamasında tümünü geri çevir adı altında gördüğünüz bilginin ne işe yaradığını hazırladık.

Video ve resim paylaşım merkezi olarak hayatımıza giren instagram uygulamasında artık dm alanını da oldukça fazla kullanılmaktadır. DM teriminin en çok kullanıldığı platformlarından biri de yine instagram uygulamasıdır. Mesajlaşma alanına getirilen özellikler sonrasında mesaj alanı fazla kullanılmaya başlandı. Sizi takip etmeyen kişiler size mesaj göndermesi durumunda bu size anında gösterilmemektedir. İstekler olarak mesaj bölümünün sağ üst köşesine düşmemektedir. Yani siz size gönderilen mesajı okuyup cevap verip vermemeyi kendiniz sağlayabilirsiniz. İsterseniz cevap verirsiniz istemezseniz cevap vermezsiniz. Ama gelen mesajlar oldukça fazla yüklenmeye başlarsa bu durumda mesaj isteklerinin en altında bulunan ‘’Tümünü geri çevir’’ özelliğini kullanabilirsiniz. Yani bu tamamen toplu mesajları geri çevirme yöntemi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda hepsini silmeden kendiniz tek tek mesajın üzerine gelerek geri çevir diyebilirsiniz. İnstagram uygulamasında tümünü geri çevir ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

instagram tümünü geri çevir ne demek

İnstagram tümünü geri çevir ne işe yarıyor, instagram tümünü geri çevir ne demek, instagram tümünü geri çevirirsem ne olur, instagram tümünü geri çevir nerede, instagram tümünü geri çevir görevi nedir, instagram tümünü geri çeviri bulamıyorum. Gelen mesaj isteklerini tek tek geri çevirmekten ya da silmektense toplu olarak tek bir tuşa basmanız yeterlidir. Yani mesajları toplu olarak geri çevirdikten sonra mesaj alanında herhangi bir mesaj görünmeyecektir.

instagram mesajı geri çevirme

İnstagram uygulamasının tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi de kullanım kolaylığının fazla olması ile birlikte getirdiği yeniliklerdir. Gelen istekler sizi rahatsız etse de bunu görmemekte aynı zamanda sizin elinizde.

instagram tümünü geri çevir ne demek, instagram mesajı geri çevirme, instagram mesajı geri gönderme, instagram tümünü geri çevir nedir, instagram tümünü geri çevir ne işe yarıyor, instagram geri çevir ne oluyor

  • Mesaj isteği gönderen birinin isteğini doğrudan geri çevirdiğiniz de o kişi bu durumu anlamayacaktır.
  • Fenomen biriyseniz ya da takipçi kitlesi fazla ve mesaj bölümüyle işiniz yoksa bu mesajları tek tek silmeyle uğraşmıyorsunuz.
  • Mesaj alanına girerek istekler alanından ‘’Tümünü geri çevir’’ demeniz halinde mesajların tümü geri çevrilecektir.
  • Ve artık mesaj alanında istek bölümünde herhangi bir istek görmeyeceksiniz.
  • Böyle bir alan yoksa istekte yok demektir. Siz de bu alan görünmüyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Uygulama kaldırıp yeniden yüklendikten sonra sorun hala daha devam ediyorsa sorun bildir üzerinden özelliğin sizde aktif olmadığını belirtebilirsiniz.

instagram tümünü geri çevir ne demek sorunun yanıtını haberimizde sizlerle paylaştık. Bu aşama da aklınıza takılan bir yer olursa bize iletebilirsiniz. Konu haricinde sizler için hazırladığımız instagram videoları tersten oynatma yok gözükmüyor yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here