Paylaş

instagram tüm hesaplarımı nasıl bulabilirim. Aynı numara üzerinden açılan tüm hesapları bulmak istiyorsanız eğer buna bağlı ayarlarımızı gözden geçireceğiz.

İnstagram üzerinde artık hesap eklemeleri sağlayarak aynı numara üzerinden birden fazla hesap açabiliyorsunuz. Açtığınız hesapların daha sonrasında kullanılmamasından ötürü direk oturumu kapat diyerek çıkış yapmışlığınız olmuştur. Oturum kapanan hesaplara ilerleyen dönemlerde kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girerek tekrar giriş sağlamanız mümkündür. Fakat bu hesapların kullanıcı bilgilerini bilmeniz gerekiyor. Fazla hesap açmanız halinde çoğunun kullanıcı bilgilerini unuttuğunuzdan dolayı yeniden bir hesap açma yapmışsınızdır.. Ama belli bir zaman sonra artık bu hesaplar birikmeye başlayacaktır. İlerleyen dönemlerde hesapların başınıza bela olmasını istemiyorsanız hepsini bulmanız gereklidir. İnstagrama açtığım tüm hesapları bulmak istiyorum diyorsanız o halde doğru yerde olduğunuzu da bilmenizi isteriz. İnstagram uygulaması içerisinde ne kadar hesap açmışsanız bunların tamamını bulup kapatmak için ya da girmek için nelerin gerekli olduğuna beraber bakacağız.

instagram tüm hesaplarımı nasıl bulabilirim

İnstagram açtığım tüm hesapları bulma, instagram açtığım hesaplar nerede, instagram kayıt olduğum tüm hesapları görme, instagram tüm hesaplarımı bulabilir miyim, instagram kayıtlı olduğum kullanıcı isimleri, instagram tüm hesaplarımı görmek istiyorum. Aynı numara ya da aynı mail adresiniz üzere açılan tüm hesapları görmek sizlerin elinizdedir. İnstagram size bunun kısa yolunu kendisi göstermektedir.

instagram açtığım tüm hesaplar

İnstagram’da tüm hesaplarınıza erişim sağlayabilmeniz için bir tane hesabınızın kullanıcı bilgilerinizi bilmeniz yeterlidir. Bu hesabın kullanıcı adını doğru yazıp şifre bilgisini bilerek ya da bilmeyerek yanlış yazmanız gerekiyor.

instagram tüm hesaplarımı nasıl bulabilirim, instagram açtığım tüm hesaplar, instagram tüm hesapları bulma, instagram açtığım tüm hesapları görme, instagram açılan hesaplar, instagram açılan hesaplar nerede

Şifreyi yanlış girdikten sonra tekrar deneyip tekrarında da yanlış girmeniz gereklidir. Daha sonra instagram size şifre bilgilerinizi unuttuğunuzdan dolayı yardımcı olmaya çalışacaktır. Başla demenizle beraber telefon numaranızı gösterecektir. Kodu gönder dediğinizde kod gelmesiyle birlikte ilgili ekrana bu bilgilerimizi giriyoruz.

Ardından karşınıza ne kadar hesap açmışsanız burada tüm hesaplarınızı sunan bir ekran gelecektir. Gelen ekran üzerinden hangisine erişim yapmak istiyorsanız onun üzerine tıklamanız yeterlidir. Fakat siz bu hesapları aynı zamanda kapatmak istiyorsanız eğer bu işlemleri sağlamanız da mümkündür. Kapalı hale getirmek için tek tek hesap silme formu üzerinden bilgileri yazmanız yeterlidir.

TAVSİYE YAZI: instagram şifre değiştirme sınırı var mı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here